• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

598. Його великі покарання такого масштабу, якого світ ніколи не бачив, дотепер, можуть бути пом’якшені

Понеділок, 29 жовтня 2012 р. Божого, 15:30 

Моя дорога улюблена дочко, як Я вже говорив, хвиля змін почалася, коли Рука Мого Отця зараз впала, посилаючи кару не лише на США, але й на інші країни.

Всі ці екологічні потрясіння будуть продовжувати відбуватися у всьому світі до тих пір поки людство не буде очищене.

Ви повинні молитися, щоб ті душі, які відкидають Бога, могли бути врятовані від вогню пекла, завдяки щедрості інших людей, через їхні молитви.

Ці знаки мусять показати людству, що часи дійсно змінилися. Ніщо не буде і не може бути таким самим, поки земля не буде очищена, щоб могло відбутися Друге Пришестя.

На цей момент, коли гріх руйнує землю, вона не гідна прийняти Месію.

Це знаки кінця часів, Мої послідовники, і ви повинні підготувати свої душі.

Дуже скоро залишиться небагато, в тому числі і атеїстів, які мають кам’яне серце, які зможуть ігнорувати Руку Мого Отця.

Проте, Його великі покарання такого масштабу, якого світ ніколи не бачив, дотепер, можуть бути пом’якшені та послаблені вашими молитвами.

Тим не менш, вони будуть продовжувати відбуватися, поки людство не прийме Правду.

День Господній, день Другого Пришестя наближається, хоча спочатку має відбутися багато подій.

Це буде важкий час для всіх Божих дітей, в тому числі для тих, хто має сильну віру. Однак, багато з тих, хто проявляє свою любов і вірність Мені, їхньому Ісусові, будуть в мирі, тому що вони знають, що Я приходжу, щоб привести їх в Мій Новий Рай.

Слід шукати добробуту цього Нового Царства і ви повинні жадати цього великого Дару.

Будьте сильними і довіряйте Мені. Ви повинні зрозуміти, що Мій Отець мусить покарати тих, хто планує страшні дії. Він обіцяв припинити їх діяльність, і вони будуть відкинуті.

Знаки тепер будуть видні в кожному куточку землі, щоб людство не мало сумнівів щодо того, чия влада в силі.

Тільки Бог володіє такою Владою. Будь-яка інша влада буде нетривалою. Сила Бога є всемогутньою, і жодна людина ніколи не зможе перемогти Сотворителя і Творця всього видимого і невидимого.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.