• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

597. Бог Отець: Саме заради спасіння невинних душ, заражених брехунами, Я караю нечестивих

Неділя, 28 жовтня 2012 р. Божого, 18:00

Моя найдорожча дочко, Боже Знання є зрозумілим лише для деяких з Моїх дітей, і навіть в цьому випадку, лише настільки, наскільки Я їм дозволяю знати.

Розуміння Мого Святого Слова є важким для багатьох, але, все ж, воно дуже просте.

Я люблю Своїх дітей, але вони були викрадені в Мене, коли Адам і Єва втратили своє право на Моє Боже Царство. Спокушені заздрісним змієм, тим, кому були дані всі почесті й привілеї, Мої діти відвернулися від Славного Царства на землі.

Вони відвернулися від вічного життя і тому всі їхні діти, покоління за поколінням, страждали.

Тоді був посланий Мій Син, щоб врятувати Моїх дітей від вічного Пекла, звільняючи їх від гріха. Тепер Він прийде, щоб встановити на землі первинний Рай, який повинен був бути.

Моя дочко, зараз ведеться підготовка, щоб розпочати боротьбу за душі.

Скажи Моїм дітям, що я дарую їм особливі благодаті.

Ці милості дадуть їм додаткову силу, коли вони моляться про пом’якшення покарання. Завдяки молитвам і проханням Моїх дітей, вони можуть не лише врятувати душі язичників, які Мене ображають, але й призупинити Мою Руку, яка впаде, щоб зупинити тих, хто говорить від імені звіра.

Я караю Моїх дітей з важким серцем. Я роблю це, не тільки для того, щоб покарати тих, хто заподіює страшне зло, але, щоб завадити їм викрадати душі через їхню брехню.

Саме заради спасіння невинних душ, заражених брехунами, Я караю нечестивих.

Мої діти повинні бути сильними заради блага всіх.

Молитва буде зброєю, яка знищить звіра. Зараження буде зупинене не через війну чи через силу вибраних на високих посадах, або тих, хто провадить Мої Церкви на землі. Світ буде врятований завдяки вірі тих, хто вірний Мені, Богові Всевишньому і тих, хто приймає Мого Сина Ісуса Христа, як Спасителя.

Ви, Мої вірні діти, будете мати ключове значення у справі порятунку всіх Моїх дітей. Ваші молитви будуть почуті. На ваші прохання про спасіння грішників буде дана відповідь.

Я люблю вас. Я дякую вам за любов, яку ви показуєте Моєму Синові і Я благословляю вас.

Ваш люблячий Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.