• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

593. Я хочу, щоб Моя армія читала цю Молитву Хрестового Походу за Перемогу Залишкової Церкви

Четвер, 25 жовтня 2012 р. Божого, 21:50

Моя ніжно улюблена дочко, ти повинна заохочувати всіх Моїх послідовників продовжувати всюди створювати Молитовні Групи.

Прийшов час, щоб Я закликав і зібрав усіх вас, щоб сформувати Мою армію, так щоб марш до вічної перемоги міг початися вже сьогодні.

9 листопада 2012 року, в другу річницю Мого першого звернення до тебе, Моя дочко, Я хочу щоб Моя армія відмовляла цю Молитву Хрестового Походу за Перемогу Залишкової Церкви.

Молитву Хрестового Походу (82) За Перемогу Залишкової Церкви.

„Ісусе, Царю і Спасителю світу, Тобі ми обіцяємо нашу шану, нашу вірність і наші вчинки, щоб проголосити всім Твою Славу.

Допоможи нам набратися сили і впевненості, щоб встати і проголошувати Істину в усі часи.

Ніколи не дозволяй нам коливатись або затримуватись в нашому марші до перемоги і в нашому плані спасіння душ.

Ми даруємо Тобі наше підчинення, наші серця, і все, чим ми володіємо, щоб ми були вільні від перешкод, в той час як ми продовжуємо тернистий шлях до воріт Нового Раю.

Ми любимо Тебе, найдорожчий Ісусе, наш любий Спаситель і Відкупитель. Ми об’єднуємо себе тілом, розумом і душею всередині Твого Святого Серця. Вилий на нас Свою Благодать Захисту.

Покрий нас Своєю Дорогоцінною Кров’ю так, щоб ми були наповнені мужністю і любов’ю, щоб встати і проголошувати Правду про Твоє Нове Царство. Амінь.” 

Я прошу вас, Мої дорогі послідовники, збиратися, зростати й поширювати Моє Святе Слово до кожного народу. Я прошу, щоб ви зосереджувалися на Мені завжди і працювали зі Мною до остаточної перемоги спасіння.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.