• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

591. Ви ніколи не повинні відкидати приватних одкровень без необхідних знань або покори

Середа, 24 жовтня 2012 р. Божого, 21:11 

Моя ніжно улюблена дочко, важливо, щоби ти не слухала тих, хто нападає на Моє Святе Слово. Закрий свої вуха на ті спроби, які будуть зараз робити, особливо ті, хто стверджують, що вони є католицькі теологи, щоб відкинути Мої Пресвяті Послання.

Як Я вже казав, найбільші напади будуть від тих,  в Католицькій Церкві, які говорять, що знають Мене, але які не розуміють Книги Одкровення, ні таємниць, що містяться в ній.

Вони не можуть цього знати, бо Я, Агнець Божий, ще не розкрив їх всіх.

Як вони мене засмучують. Як вони ранять Мене. Кожною жорстокою насмішкою над Моїми Посланнями, вони вбивають черговий цвях в Моє Тіло.

З кожною вказівкою, яку Я даю для блага всіх душ, які вони рішуче відкидають, вони розпинають Мене знову.

Тим не менш, не має значення, як вони кривдять Мене, бо Я би помер ще тисячу разів, тільки для того, щоб врятувати ще одну душу.

Вони можуть відхиляти Мої Послання; висміювати тебе, Моя дочко і відкидати Мене, але вони не перешкодять тому, щоб Воля Мого Отця врешті-решт була виконана.

Ці бідні душі іноді вважають, що вони поводяться відповідально, коли кажуть, щоб люди не приймали Моїх Послань.

Те, що вони роблять – це перешкоджають тому, щоб Боже Слово було представлене Божим дітям. Якщо вони будуть продовжувати це робити, то будуть змушені замовкнути Рукою Мого Отця.

Жодна людина не зупинить Мене в Моїх зусиллях врятувати душі.

Ті священники, які наполегливо продовжують чинити перешкоди тому, щоб Моє Слово було вислухане, знайте наступне.

Ваші незмінні слова та ваші блюзнірські звинувачення позбавлять вас благодаті, наданої вам у вашому покликанні. Якщо ви не прохатимете Мене в молитві про отримання відповідей, яких потребуєте, Я не зможу вам допомогти.

Ви ніколи не повинні відкидати приватних одкровень без необхідних знань або покори. Навіть тоді, ви ніколи можете судити такі заяви. Будьте безмовними.

Завжди моліться про дар розпізнання. Інакше, ви будете винні в найстрашнішому злочині в Очах Мого Батька – злочин перешкаджання Йому в спасінні душ через Святе Слово Його Сина.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.