• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

590. Я хочу звернутися до всіх Божих дітей в Сполучених Штатах Америки

Вівторок, 23 жовтня 2012 р. Божого, 20:30 

Моя улюблена дочко, Я хочу звернутися до всіх Божих дітей в Сполучених Штатах Америки, щоб вони молилися за свою віру.

Подібно до того, як це буде в інших християнських країнах, ваша віра піддасться нападу, і будуть зроблені всі можливі зусилля, щоб стерти всі Мої сліди, вашого Ісуса.

Ви повинні створити якнайбільше молитовних груп так, щоб об’єднавшись через Моє Найсвятіше Серце, ви отримали благодать, аби витримати такі переслідування.

З часом, християнська віра буде заборонена разом з іншими релігіями, які шанують Мого Батька.

Ви, Мої улюблені послідовники, будете захищені з Небес, але ви мусите молитися про силу, бо демократія скоро буде поставлена з ніг на голову, догори ногами.

Як найбільший народ у світі, який проголошує свободу через демократію, незабаром ви будете позбавлені права бути християнами.

Хоча це право відніметься від вас, це буде розглядатися як демократичний рух. Ці нові закони будуть внесені найближчим часом у вашій країні і будуть визнаватись всеохоплюючими законами, що захищають кожну людину під єдиною світовою релігією.

Ці закони осквернятимуть Моє Святе Ім’я, але Я не залишу вас. Я надам вам усю необхідну допомогу. Все, що вам потрібно зробити, це попросити Мене.

Я дивлюсь за вами і захищаю вас, адже час повалення християнських Церков є близький.

Вони можуть закрити церкви, Мої діти, і так змінити Мої Таїнства, що вони стануть непридатними; перешкоджати Моїм священникам і залякувати вас, але це буде марно. Їхня сила не зрівняється з вашою простотою віри, покорою душі та любов’ю до Мене, вашого Ісуса.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.