• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

580. Ті, хто здійснює холоднокровні вбивства, можуть бути врятовані завдяки вашим молитвам

Неділя, 14 жовтня 2012 р. Божого, 18:10 

Моя дорога улюблена дочко, ніколи, ні на хвилину не припускай, що ті, хто скоює страшні гріхи і чиї злі вчинки спричиняють жорстокості в світі, не можуть бути врятовані.

Ті, хто здійснює холоднокровні вбивства, страчують своїх співвітчизників чи вбивають власних дітей, які ще в утробі матері, можуть бути врятовані завдяки вашим молитвам.

Багато таких душ не буде шукати відкуплення в Моїх Очах, тому що вони не бачать нічого поганого в тому, що роблять. Їхній порятунок залежить від ваших молитов.

Це ті душі, яких Я найбільше прагну.

Ці втрачені душі знаходяться так далеко від Мене, що тільки через страждання жертовних душ і молитви Моїх учнів вони зможуть бути врятовані.

Навіть ті, хто свідомо поклоняються сатані, і які знають про Моє існування, але продовжують знущатися з Мене, також можуть бути врятовані від вічного прокляття.

Я закликаю всіх вас, щоб ви взивали до Мене цією молитвою Хрестового Походу, щоб просити відкуплення для душ в смертному гріху, які чинять вбивства.

Молитва Хрестового Походу (80) За душі тих, хто скоює вбивство

„О дорогий Ісусе, я благаю про милосерля для тих, хто скоює вбивство. Я прошу про милосердя для тих, хто в стані смертного гріха. Я жертвую Тобі свої власні страждання і труднощі, щоб Ти міг відкрити Своє Серце і пробачити їм їхні гріхи. Я прошу, щоб Ти покрив Своєю Дорогоцінною Кров’ю всіх тих, які мають злі наміри в своїй душі, так щоб вони могли бути омиті зі своїх провин. Амінь.” 

Пам’ятайте, Мої послідовники, що навіть якщо їхні гріхи можуть викликати у вас відразу, ці душі потребують вашої допомоги.

Вони були заражені лукавим, і багато з них не знають різниці між добром і злом.

Це ті душі, які спричинюють Мені найбільшу муку і біль. Моє страждання продовжується, щоб кожний з них міг бути відкуплений.

Ідіть, Мої учні, і дозвольте Моїй Любові і Покірності залити ваші серця, щоби завдяки своїй щедрості в стражданні ви змогли допомогти врятувати цих нещасних загублених Божих дітей.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.