• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

579. Тоді буде впровадження глобальної вакцинації, яка вб’є вас, якщо ви її приймете

Субота, 13 жовтня 2012 р. Божого, 16:10 

Моя дорога улюблена дочко, пророцтва, передбачені у Фатімі, зараз починають проявлятися в світі.

Єдиний світовий уряд, створений в тих країнах, які разом невтомно працюють, вже майже закінчив свою роботу і вона незабаром буде представлена світові.

Результатом цієї роботи буде нова єдина світова релігія – гидота в очах Мого Отця.

Моя Церква була захоплена ворогами зсередини, які є вовками в овечій шкурі. Вони обманюють всіх, з ким вступають в контакт.

Тоді буде впровадження глобальної вакцинації, яка вб’є вас, якщо ви її приймете.

Це той час, коли тільки молитва, і багато молитов, можуть пом’якшити наслідки цього страшного зла, створеного елітною групою людей при владі.

Вони працюють в кожному відділі ваших урядів, і ті, хто щодня працює пліч-о-пліч з ними, знають, що вони роблять.

Вони настільки хитрі, що представлять будь-який лихий вчинок, як чудову річ, велику послугу людству. Вони будуть робити все, що можуть, щоб осквернити все те, що стосується Бога.

Вони будуть поширювати і пропагувати поганство. Діти Божі, які приймуть їхні закони та вчення, стануть зараженими їхніми злими шляхами.

Ви повинні молитися про захист, але, насамперед, вам потрібно молитися за ці душі. Тому що Мій Батько має намір їх покарати. Він вибере кожного з них окремо і знищить їх. Без ваших молитов вони будуть втрачені і будуть кинуті в озеро вогню.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.