• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

577. Багато з вас зречеться Мене, приймаючи мерзенні нові закони

Четвер, 11 жовтня 2012 р. Божого 10:03 

Прокиньтеся, Мої висвячені служителі. Ви не повинні дозволити себе залякати або бути втягнутими у цей хитрий план, спрямований на осквернення Божого Слова. Ви мусите зберегти Моє Вчення, свого Спасителя, і ніколи не зрікайтеся Мене.

Моя дорога, улюблена дочко, труднощі, які зустрічають в цей час Мої учні носять двоякий характер.

По-перше, вони мусять бути свідками брехні, що впроваджується силоміць, яка буде їм продемонстрована світськими урядами. Ця брехня, у вигляді запропонованих нових правових приписів, нових ідей і нових правил, які, насправді, реалізують лише одну річ: Ламання Божих Законів. Ці правила толерантності, які дозволяють безперешкодно охороняти гріх у ваших конституціях і церквах.

По-друге, виникне через тиск, який чинитимуть на вас за те, що насмілилися говорити Правду, Боже Слово.

Коли ви наважитеся говорити правду, вас запекло атакуватимуть. Далі вас обвинуватять що поводитесь не по-християнськи і що вам бракує терпимості.

Ви бачите, як діє диявол? Він дурить ці бідні душі до такої міри, щоби повірили в брехню і прийняли гріх, заперечуючи його так, начебто гріх взагалі не існує.

Ці люди, тісно пов’язані між собою серед усіх народів, вони посилюють тиск, щоби знищити Мої Християнські Церкви і зробити гріх прийнятним. Вони мають за мету змусити замовкнути Моїх послідовників і їх здібності до відкритого проголошення Правди Мого Святого Слова. Ви будете страждати через цю гидоту.

Коли це відбудеться, знайте, що Я об’єднуюсь в тісному контакті з вашими серцями. Я прошу вас, будьте сильними заради Мене. Ви мусите молитися за ці бідні, ошукані душі, бо вони є пішаками у мерзенний грі, затіяній тими, хто вшановує сатану.

Не дайте себе ошукати, бо так, як ви думаєте, їх нікчемність замаскована під толерантність і любов до людства опанувала людство, а боротьба буде посилюватись.

Рука Мого Отця вдарить з такою силою, що вони, винуватці, будуть зметені.

Ніколи не впадайте у відчай і не робіть висновків, що ця група пересилить Моїх учнів. Вони ніколи не будуть в змозі зробити це, хоча іноді так може здаватися.

Прокиньтеся, Мої висвячені служителі. Ви не повинні дозволити себе залякати або бути втягнутими у цей хитрий план, спрямований на осквернення Божого Слова. Ви мусите зберегти Моє Вчення, свого Спасителя, і ніколи не зрікайтеся Мене.

Проте, вас спокушатимуть до цього. Багато хто з вас зречеться Мене, приймаючи мерзенні нові закони.

Якщо ви це зробите, то Я зачекаю, бо якщо ви покличете Мене, Я вас підтримаю. Підтримаю вас Моїм Божественним втручанням.

Прошу, відмовляйте цю Літанію (3) – На захист Божого Слова:

„О, дорогий Ісусе, захисти нас від брехні, яка ображає Бога. Захисти нас від сатани і його армії. Допоможи нам любити Тебе сильніше. Підтримай нас у нашій боротьбі. Захисти нас в нашій вірі. Веди нас до Твого притулку безпеки. Допоможи нам повстати і захистити Твою Святу Волю. Зміцни нашу рішучість бути Твоїми правдивими учнями. 

Дай нам відвагу. Дай нам довіру. Провадь по дорозі Правди. Захисти нас від ворога. Вилий над нами Твою благодать захисту. Допоможи нам уникнути спокуси. Наблизь нас до Твого Найсвятішого Серця. Допоможи нам завжди залишатися вірними Тобі. Амінь.” 

Ідіть, Моя арміє, з миром і в мирі, знаючи, що Я, в ці страшні часи, є близько до ваших сердець. Коли ви самотні, відчуваєте, що загублені або покинуті, знайте що тоді Я буду поруч з вами. Це тоді ваша слабкість перетвориться на велику силу, власне, коли сила вашого ворога впаде до нуля.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.