• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

576. Поганство буде впроваджене у всіх Божих Церквах

Середа, 10 жовтня 2012 р. Божого 21:50

Битва вже почалась. Докази будуть об’явлені. 

Моя дорога, улюблена дочко, скажи світові, що він має прокинутися від свого сну. Якщо він цього не зробить, то не зможе побачити, як розвиваються мерзенні плани, які Я передбачив деякий час тому. Я говорю про глобальне домінування, яке організоване, аби знищити Християнство.

Моя Церква розшматовується, цеглина за цеглиною.

На Моїх висвячених слуг навмисно чинять тиск, який перевищує їх витривалість.

Моя Церква також осквернена тими, хто практикує поклоніння звіру.

Ці облудні шахраї не є Християнами. Вони практикують окультизм і проникли у всі організації, в тому числі різні церкви і різні релігії. Їх особливою метою є Католицька Церква. Це Церква, яку вони ненавидять найбільше. Їх брехня зробила католиків занадто збентеженими, щоби повстати і захистити свою Церкву. Їх брехня створила велику різницю між всіма християнськими Церквами в питанні захисту Святих Таїнств, як це диктується Богом.

Поганство буде впроваджене у всіх Божих Церквах і горе людині, яка встане на захист Божої Правди.

Надійшов час для поділу людства. Я прийду і розділю землю.

Ті, вірні Моєму Вченню, будуть прийняті на Моє Лоно. Ті, хто протиставляється Богові і зневажає Правду, будуть відкинуті.

Битва вже почалась. Докази будуть об’явлені.

Але є ще час, щоби зробити вибір між брехнею сатанинської групи, яка прийде під виглядом ягнят та Правдою, про яку вам скажуть, що це брехня. Ви мусите бути пильними увесь час. Тримайте очі широко відкритими. Поверніть назад (не приймайте), коли буде зневажатись Моє Ім’я, Моє Тіло, Моє Слово.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.