• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

575. Ця нова, єдина світова релігія віддасть данину звіру

one-world-religionВівторок, 09 жовтня 2012 р. Божого 21:31 

Все це відбудеться під керівництвом лжепророка, який ствердить, що він первосвященик всіх релігій, об’єднаних в одну.

Моя дорога, улюблена дочко, багато душ стають пильними в цей час, адже вони стали свідками стрімких змін, які зараз починають з’являтися в Моїй Католицькій Церкві.

Всі знаки, які Я оголосив через тебе, починають бути вже видимими. Ви можете спостерігати брак доступних Богослужінь. У багатьох Моїх Церквах обмежено Таїнство Сповіді. Немає священиків у багатьох Моїх Церквах для того, щоб управляти ними. Є так багато осіб, які залишають Мої Церкви в цей час утиску, що невдовзі ці церкви будуть передані комерційним фірмам. Оскільки християнська віра піддається випробуванням і важливо, щоби ви продовжували молитися Моїми Молитвами Хрестового Походу.

Незабаром до Католицької церкви та інших християнських Церков будуть впроваджені нові слуги.

Спочатку, будуть розмиті краї релігійні відмінності. Потім, упродовж короткого часу ви вже не впізнаєте Мого Вчення, тому що воно буде делікатно видалено. На його місці опиниться серія розпливчастих, але поетичних висловлювань, які сприятимуть терпимості до гріха. Нічого не підозрюючі люди, які регулярно відвідують церкву, на початковому етапі не помітять цієї брехні. Тоді Моїх послідовників мучитимуть тривожні відчуття, що щось не так. Остаточною аферою буде те, коли Святі Таїнства будуть замінені поганськими замінниками.

Все це відбудеться під керівництвом лжепророка, який ствердить, що він первосвященик всіх релігій, об’єднаних в одну.

Ця нова, єдина світова релігія віддасть данину звіру. Всі ті, хто буде сліпо йти (за ним), будуть пожерті бестією і будуть втрачені для Мене назавжди.

Швидкість, з якою це відбудеться, здивує Моїх послідовників. Цей план ретельно організований. Кампанія, щоби замінити ворожість християн на прийняття світських законів, є професійно скерована. 

Це все заплановане серед багатьох народів однією групою, яка, щоби підтримати свою злу брехню, використовує відомих особистостей, зірок і фігурантів, всіх тих, які відомі більшості. Вважайте. Не приймайте брехні. Не дайте себе втягнути в план збезчещення Мого Святого Імені.

Ваш Ісус

Цар і Відкупитель усього людства

Bookmark the permalink.