• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

571. Бог Отець: Моя Рука Справедливості чекає, щоб покарати ті уряди, які планують скривдити Моїх дітей

Четвер, 4 жовтня, 2012 р. Божого, 2:55

Моя найдорожча дочко, Я хочу, щоб ви знали, що хоча світові й доведеться перенести велике очищення, яке не може бути приємним, Моє Милосердя велике.

Я океан Милосердя і здійсню великі зміни, щоб гарантувати, що всі Мої діти будуть врятовані від катастрофи. Катастрофа, про яку Я вам говорю, стосується діяльності прихованих злих сил в світі, які намагаються контролювати кожний народ, заради власної нечестивої вигоди.

Так багато таких душ відкидають Милосердя Мого Улюбленого Сина. Так багато хто не ви´знає Його. Вони продовжуть заподіювати безрозсудне страждання тим, кого вони контролюють і відмовляються визнати, що їхні гріхи не залишаться непоміченими. Вони можуть боротися проти Сили Моєї Руки, але Моя Рука впаде на них і знищить їх.

З часом, вони визнають Божу Силу, але для багатьох з них буде вже занадто пізно.

Невдовзі все людство засвідчить кожну Мою Дію, в тому числі великі чудеса. Я зроблю все, що зможу в Моєму Великому Милосерді, яке поглине людство, мов великий океан, щоб його врятувати. Жодна людина не залишиться недоторканою Моїми Дарами.

Коли це станеться, Я переслідуватиму тих людей, які відштовхнуть Мене, хоча вони й будуть знати Хто Я Є.

Потім, ці лідери в світі, які не виконують Моїх Божественних Законів і які бичують землю своєю жорстокістю по відношенню до Моїх дітей, будуть повалені. Тоді Я не дозволю їм втекти від Моєї Божої Справедливості.

В цьому Посланні вони попереждаються, щоб зупинилися зараз. Вони повинні молитися за керівництво, якщо відчувають себе незручно чи перебувають під тиском запровадити в країнах закони, які спричинять труднощі.

Я даю їм зараз цей час, щоб вони зупинити те, що роблять і благали Мене допомогти їм протистояти злим режимам, які плануються проти їх співвітчизників.

Вони знають, про що Я говорю.

Я Творець людського роду. Я знаю кожну Свою дитину. Те, що вони бачать. Те, що вони відчувають. Як вони думають. Я також знаю тих, серед них, які поклялись бути вірними тим діям, які спричиняють величезні страждання людям по всьому світу.

Моя Рука Милосердя чекає, щоб повернути вас до притулку Мого Царства.

Моя Рука Справедливості чекає, щоб покарати ті уряди, які планують скривдити Моїх дітей. Вам не буде дозволено заподіювати ці страждання.

Бо, як тільки ви введете закони, призначені для того, щоб контролювати тих, кому ви служите, і які огидні Мені, Я пошлю таке покарання, що ніхто не буде мати жодних сумнівів щодо того, що саме спричинило ці кари.

Ви Мої діти і саме до Мене ви повинні звертатися за захистом. Без Мого захисту ви будете під владою сатани.

Не забувайте, що він, сатана, ненавидить всіх вас. Тим не менш, через його могутні і витончені спокусливі методи, ви слідуєте за ним в його гонитві за владою, як раби.

Якщо ви оберете владу на цій землі, яка може возвеличити вас і принести визнання, понад шляхів Господніх, то ви будете відкинуті.

Це попередження дається вам для того, щоб ви зрозуміли, що є лише один Творець. Тільки Один, який створив людство. Єдиний, хто має владу покласти край всьому, що існує на землі.

Бог Всевишній

Творець всього видимого і невидимого

Bookmark the permalink.