• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

570. Християнство атакують по одній головній причині

Середа, 3 жовтня 2012 р. Божого, 01:30

Я – твій улюблений містичний чоловік, Син Людський, народжений від Непорочної Діви Марії.

Моя дорога улюблена дочко, всі ті жахи, свідком яких Я був в Гетсиманському Саду, коли наді Мною знущався лукавий, зараз розгортаються в світі прямо в Мене на Очах.

Люди в усьому світі втратили свою віру. Вони блукають в морі плутанини, в стані відступництва такого масштабу, якого світ ніколи раніше ще не бачив.

Любов один до одного померла.

Повага до потреб інших людей більше не вважається рисою, яка гідна захоплення.

У сучасному світі жадібність, похіть і заздрість кеонтролюють розум багатьох людей. В них холодне серце, вони більше не цінують життя, саме по собі, і не мають нічого проти вбивства. Воно вважається само собою зрозумілим.

Християнство атакують по одній головній причині. Щоб закони, які схвалюють гріх, були легко запроваджені у ваших країнах.

Одержимість фальшивими релігіями і фальшивим богами є шаленою.

Моя Церква руйнується, а Мої священнослужителі, в переважній більшості, не наголошуюють на небезпеці гріха і на правді про вічне життя.

Ненависть, війна, жадібність, похіть, заздрість і самолюбство пов’язані в один фальшивий стан, стан який не має нічого спільного з Істиною Мого Вчення.

Я знав тоді, в Гетсиманському саду, що Мою Смерть на Хресті сьогоднішнє покоління не буде вважати за те, чим вона була. Це був біль, який прорвався через Моє Серце, як меч.

Жертву, яку Я зробив для людини, щоб відкупити її в Очах Мого Отця, сьогодні не визнають. Як багато вони забули. Як багато їм не сказано. Все це пов’язано з гріхом толерантності, який представлений світу, як щось хороше.

Війни і ненависть поширюються як вірус, тому що вони плануються лукавим. Біль Моїх послідовників об’єднається з Моїм болем, коли вони побачать, як непристойності будуть виходити від тих керівників урядів, які слідують за брехнею, що поміщена в їхні душі сатаною.

Сатана і його демони є дуже могутніми. Ніколи не вірте, навіть на мить, що це є легко – послабити контроль, який вони мають над людиною, яка дозволила їм проникнути в свою душу. Вони легко не здадуться і перешкоджатимуть душам, які хочуть звернутися до Мене, їхнього Ісуса за допомогою, роблячи їх безпорадними.

Цим душам буде болісно молитися. Слова не вийдуть з їхніх уст. Вони будуть відчувати повну відразу до думок про Мене. Як би вони не старались, це буде важким завданням.

Ті, хто каже, що вони добрі люди, які не завдають шкоди іншим, але хто в своєму житті не приймає Мене, Ісуса, знайте наступне. Ви не послідовники Христа. Якщо ви не приходите до Мене, то не можете бути прийняті в Царство Мого Отця.

Для того, щоб ввійти до Царства Мого Отця потрібно підготуватись. Сатана може діяти настільки швидко, щоби збити з пантелику душі, що багато з них будуть захоплені зненацька.

Ці часи великого безладу в світі і недостатньої обізнаністі про Мого Батька, Бога, Творця всього сущого, можуть призвести до однієї речі.

Катастрофи. Кари виллються на світ, для того, щоб врятувати людство, очистити людство.

Якщо люди відмовляться слухати, то вони не почують Істину.

Істина не лише врятує їхні життя на землі, але й дасть їм Вічне Життя.

Неприйняття Істини призведе до смерті тіла і душі.

Настав час, для того, щоб людство зробило вибір. Я не можу змусити їх слідувати за Мною. Незважаючи на всі дари, милості і чудеса, які будуть їм дані, вони все одно відвернуться.

Незважаючи на все Моє Велике Милосердя, деякі з них продовжуватимуть вибирати смерть, а не життя.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.