• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

565. Цей чоловік скаже всьому світу, що він Месія і йому будуть аплодувати багато провідних світових номінальних лідерів

П’ятниця, 28 вересня 2012 р. Божого, 22:15 

Моя дорога улюблена дочко, великі зміни в світі, передбачені перед Моїм Другим Пришестям, скоро відбудуться крок за кроком.

Час для самозванців, які стверджуватимуть, що вони приходять в Моє Ім’я і для того, щоб вони об’явилися світу, дуже близький.

Так багато людей будуть введені в оману, повіривши цим лжепророкам, бо вони повідомлять про себе з великою бундючністю.

Але один з них ошукає багатьох, тому що представить себе в якості царя, покірним способом, щоб переконати людей, що є Мною, Ісусом Христом.

Цей чоловік скаже всьому світу, що він Месія і йому будуть аплодувати багато провідних світових номінальних лідерів.

Вони представлять його спочатку в якості надзвичайного і співчутливого політичного лідера.

В ньому будуть бачити талановитого миротворця, як Я вже казав вам. Його манірність буде відображати містичний образ, який здаватиметься божественного походження.

Його гарний зовнішнішній вигляд і спокуслива особистість буде привабливою для народу.

Незабаром він повинен об’явитися світу, і його поява буде несподіваною.

Ті лідери, які представлятимуть його як рятівника, людину, яка покладе край війні на Близькому Сході, користуються повагою в багатьох частинах світу. Ось чому цей фальшивий месія буде так легко прийнятий.

Через деякий час його привабливість пошириться. ЗМІ будуть хвалити його дипломатичну майстерність і число його послідовників буде великим.

Це той чоловік, який скаже, що він Месія. Він скаже всім, що він – Ісус Христос, який повернувся, щоб оголосити про своє друге пришестя.

Він – антихрист.

Не дайте себе обдурити ані на мить. Я, Ісус Христос, прийшов в перший раз у плоті, щоб врятувати людство. Але знайте наступне. На цей раз Я не прийду в тілі. Я прийду, як злодій вночі. Я підготую світ через ці Послання, але не скажу вам ні дня, ні години, бо Я не знаю цього. Тільки Мій Отець знає про час.

Я оголошу про Моє Друге Пришестя перед знаком Мого приходу, який з’явиться в небі по всьому світу.

Будь-який чоловік, який стверджує, що він є Ісусом Христом, але який ходить по землі, як людина – брехун.

Тікайте, тому що він принесе невимовне нещастя і страждання. Його обман заколисає душі у фальшиву любов до Бога. Він перекрутить Правду. Ті, хто йдуть за ним, знаходяться у великій небезпеці.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.