• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

564. Два мільярди душ, які відкинуть Мою Руку Милосердя

Четвер, 27 вересня 2012 р. Божого, 09:00 

Моя дорога улюблена дочко, Місія по спасінню цих двох мільярдів душ, які відкинуть Мою Руку Милосердя, повинна статати частиною щоденної молитви для всіх тих, хто називає себе хрестоносцями Бога.

Так багато чудес призведуть до того, що більша частина людства отримає Дар Спасіння і увійде до Нового Раю.

Біль в Моєму Святому Серці є важким через ці втрачені душі. Ось чому Мої учні мусять старанно молитися, щоб всі вони могли бути об’єднані як одна родина в Новій Ері, бо, якщо Моя родина буде розділена, це принесе Мені страшну муку.

Я закликаю вас всіх врятувати ці душі, які вперто відмовляються прийняти Бога, молячись цією Молитвою Хрестового Походу (79) За 2 млрд. втрачених душ.

„O Дорогий Ісусе, я благаю Тебе, вилий Своє Милосердя на втрачені душі.

Прости їм за їхню відмову від Тебе і використай мою молитву і страждання, щоб Ти міг завдяки Твоєму Милосердю вилити на них благодать, якої вони потребують, щоби освятити їхні душі.

Я прошу Тебе про дар помилування для їхніх душ.

Я прошу Тебе відкрити їхні серця, щоб вони прийшли до Тебе і попросили Тебе наповнити їх Святим Духом так, щоб вони могли прийняти Правду про Твою Любов і жити з Тобою і всією Божою родиною назавжди. Амінь.” 

Багатьом людям важко прийняти Боже Милосердя. Це – через владу, яку сатана має над ними, але в багатьох випадках вони про це не знають.

Проте, в деяких випадках вони не мають сумнівів щодо існування Бога, однак вибирають сатану в повному розумінні того, що Бог існує і що Він їх створив. Вони відвертаються від Божого Царства.

Вони обирають царство, обіцяне їм сатаною. Вони вважають, що це царство, в кінці часів, пропонує велике багатство, великі чудеса і що це буде світ, який блистить, але це не так. Все що вони знайдуть – це велике озеро вогню, де вони страждатимуть від руки лукавого. Він буде мучити їх вічно і вони страждатимуть щомиті від цього болю, тому що він ніколи не може закінчитися.

Тепер ви знаєте, чому Я страждаю такою мукою, бо сама думка про страждання, яке очікує таких душ, є нестерпна.

Тільки ваші молитви, Мої послідовники і Моє Милосердя можуть дати їм якусь надію.

Допоможіть Мені врятувати їх.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.