• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

563. Гріх може бути пробачений коли ви живі. Не після смерті

Середа, 26 вересня 2012 р. Божого, 22:12

Моя дорога улюблена дочко, Я допускаю ці твої сильні фізичні страждання, щоб врятувати сьогодні більше душ. Офіруй цей біль за ті вибрані душі, які ти мусиш допомогти Мені врятувати. Цей біль не триватиме довго, але коли ти звільнишся від нього, знай, що багато душ було врятовано від пекельного вогню і знаходяться тепер в Чистилищі в очікуванні очищення.

Як жертвенна душа, ти повинна прийняти те, що Я можу допустити тобі моменти страждання, щоб допомогти врятувати душі Божих дітей. Одного дня ти зустрінеш ці душі і тоді зрозумієш скільки щастя це приносить Моєму Отцю. Знай, що коли ти страждаєш, Я страждаю разом з тобою, щоб полегшити твій біль. Ти не сама. Коли ти відчуваєш, що не можеш дихати, то таке ж саме відчуття задухи відчувають душі, які після смерті стикаються з димом вогню пекла.

Якби тільки люди знали Правду про життя після смерті. Після того як душа покидає тіло, чи знаходиться вона в стані благодаті чи ні, сатана мучить її силою спокушання. Навіть тоді він намагається привернути душі до себе. Молитва за такі душі є дуже важливою.

Я привертаю душі до Мого Світла. Але тільки ті, хто перебуває в стані благодаті, можуть витримати Силу Мого Світла Милосердя. Якщо їх душі не є чистими, то вони повинні бути очищені в Чистилищі.

Моя дочко, в Чистилищі є багато рівнів і, в залежності від гріхів, здійснених душею, вони будуть наповнені очищаючим Вогнем Святого Духа.

Чистилище є болючим для душі і ті, кому доводиться проводити там час, відчувають його як фізичний біль, так, ніби вони все ще живі.

Нехай ніхто не недооцінює жертви, які необхідні для того, щоб зберігати ваші душ в стані, гідному Царства Мого Отця.

Мій Батько любить всіх Своїх дітей, але душі повинні заслужити на право бути гідними ввійти до Царства Мого Отця. Щоб бути гідними, вони повинні спокутувати себе в Моїх Очах, коли вони ще живі. Вони повинні спокутувати свої гріхи з щирим серцем.

Навіть в момент смерті грішник може скористатися Моїм Великим Милосердям, просячи Мене вибачити йому його гріхи. Я схоплю його і візьму в Свої Руки. Тоді Я виллю на нього Своє Милосердя і потім відведу його за руку до Воріт Раю.

Гріх може бути пробачений коли ви живі. Не після смерті.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.