• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

550. Попередження для тих елітних світових груп, які через свій могутній союз, планують взяти під контроль всі народи

Неділя, 16 вересня 2012 р. Божого, 22:50

Моя дорога улюблена дочко, це попередження для тих елітних світових груп, які через свій могутній союз, планують взяти під контроль всі народи.

Ви, чиїм богом є сатана, знайте, що ваші душі очорнені хмарою зла, яким заразив вас лукавий.

Ви знаходитесь у великій небезпеці, проте вибираєте поклонятися дияволу, який хоче вкрасти ваші душі і мучити вас вічно.

Ваші плани диктувати, керувати, контролювати та управляти геноцидом проти Божих дітей, не лише будуть зірвані Рукою Мого Батька, але й це зло буде обернене проти вас.

Ви будете жорстоко покарані за своє зло.

Мені огидні гріхи, в яких ви винні, а ваша ненависть і неповага до тих людей, яким, як ви стверджуєте що служите в своїх урядах, знищить вас навічно.

Та коротка мить, якою ви будете насолоджуватися, коли захопите владу над народами і впровадите злий диктаторський режим, принесе вам вічне життя в Пеклі.

Вам буде дано ще багато можливостей відвернутися від злих груп елітних сил. Але будьте обережні, тому що у вас не так багато часу.

Ніколи не варто недооцінювати Божу Міць. Не недооцінюйте Його Гніву. Бо, хоча Він є Богом великого Милосердя, Він, Бог, Мій Предвічний Отець, є також тим, кого належить боятися.

Його сила всемогутня. Його влада над сатаною незабаром досягне вершини і Він вкине звіра та його спільників в огняне озеро.

Ви також буде кинуті в Пекло, якщо ви будете продовжувати нищити Боже Створіння, Божих дітей.

Мій Батько ніколи не простить вам, якщо ви перетнете кордон Його Великого Милосердя.

В той день, коли Я прийду судити, ви будете тремтіти від найглибшого страху, невідомого людству.

В цей день ви отримаєте покарання, відповідне до того, як ви ставились до ваших братів і сестер, Божих дітей.

Будьте обережні. Адже Гніву Божого слід боятися.

Ваш Ісус

 

Bookmark the permalink.