• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

410. Перша Таємниця в Книзі Істини розкриває змову масонських угрупувань проти Церкви

Неділя, 29 квітня 2012 р. Божого 15:33.

Моя люба дочко, ти отримала подарунок, від якого багато хто відмовився б через страх.

Завдяки милостям, що надалися тобі: силі та вогню Святого Духа, ти є повністю озброєна щоб проголошувати пророцтва, обіцяні світові так давно.

Пророцтво, дане Даниїлу, в якому було сказано, щоб запечатати Книгу Істини до кінця часів, коли вміст буде розкрито, саме тепер цей час настає[1].

Одкровення від Івана Богослова також було надано йому лише частково, а деякі таємниці було показано йому на скрижалях сімох печатей[2].

Йому не було надано право розкривати зміст. Натомість, йому було доручено згорнути скрижаль і з’їсти його, щоб печатки не пошкодилися, ані щоб зміст не був виявлений до цього часу[3]. Ковтаючи згортки паперу, ключ було дано людству. Гірко є сприймати істину бо це викликає страх.

Вона також може образити тих, хто знають весь Божий план для всього людства. Тим не менш, істина, сильна любов, що Бог має до кожної людини на цій землі, є солодкою для тих, хто визнає істину.

Істину про те, що тільки Я, Ісус Христос, можу відкрити таємниці що були надані Івану Богослову. Солодку істину зустрінуть з любов’ю ті, хто дотримується вчення Бога.

Це може викликати страх, але Божа сила переможе все зло і всі переслідування, бо для Нього немає нічого неможливого.

Перша таємниця полягає в тому, що Бог і всі Його творіння зазнали змови масонськими групами, що створились в середні віки.

Їх відданість належить лукавому. Він, сатана, є їхнім богом і вони пишаються тим, що віддають належне йому через чорні (сатанинські) богослужіння.

Потім є Святий Престол, який був під запеклою атакою цієї групи з 1967 року.

Поступово вони проникли в Мою Церкву і не тільки в Ватикані, але і в межах ієрархії в кожній країні.

Їх навмисне зараження Моєї Церкви призвело до злих звірств, що були заподіяні безневинним жертвам.

Їх любов до грошей і влади – це ніщо, в порівнянні з нудотною відданістю що вони проявляють до царя брехні, самого сатани. Йому відкрито поклоняються в таємних групах. (Окремі) Священики та інші священні слуги, включаючи єпископів, кардиналів також приєдналися до цієї гріпи, в певних колах.

Злочини у яких вони беруть участь, є занадто серйозні, щоб відкрити вам, але знайте, що вони пропонують людські жертви (жертвоприношення) лукавому у Церквах, які створені щоб пропонувати Святу Євхаристію під час Святої Літургії.

Ця група так обережно приховувала свою справжню діяльність, здійснення їх мерзенних актів від тих істинних святих священиків, святих єпископів, святих кардиналів та інших священних службовців.

Вони ненавидять Бога з люттю, яка б шокувала вас. Повноваження, надані їм сатаною, спричинили що їх злість, жадібність, хіть і сексуальні відхилення знайшли своїх прихильників у всіх країнах.

Вони вітають один одного таємними сигналами, які розроблені щоб показати відданість один одному.

Одне можна сказати напевно. Їх злі вчинки прийдуть до кінця і, якщо вони не звернуться до Мене під час Попередження, у них залишиться мало часу до того, коли вони будуть вкинуті у озеро вогню, де будуть страждати від страшних переслідувань протягом вічності.

Вони створили і розпалили релігійне відступництво, яке існує у всьому світі.

Вони домоглися цього шляхом проникнення в Мою Церкву.

Ваш Люблячий Ісус

Агнець Божий

[1] Даниїл 12, 4

[2] Одкровення від Івана 5, 1-7

[3] Одкровення 10, 9-11

Bookmark the permalink.