• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

38. 666 буде вмонтовано, як прихований номер, в чіпі, який ви будете змушені прийняти так само, як ви змушені робити будь-яке щеплення

П’ятниця, 1 червня 2012 р. Божого, 20:15

Моя ніжно улюблена дочко, антихрист вже готує свій план миру, який він незабаром представить після того, як війни на Близькому Сході стануть поширеними і коли біль та жахливі муки призведуть до того, що не буде ніякого знаку надії.

Тоді він раптово з’явиться і представить себе світу, як людина миру – яскравий коштовний камінь, який буде світитися посеред темряви.

Коли він з’явиться, він буде вважатися одним з найбільш харизматичних політичних лідерів всіх часів.

Його вродлива, приваблива і турботлива особистість обдурить більшість людей.

Він буде випромінювати любов і співчуття і його будуть вважати християнином. З часом він притягне багато послідовників і їхня кількість зросте, так що він стане ніби Мною, Месією.

Його будуть вважати проповідником єдності серед всіх народів і його будуть любити майже в кожній країні світу.

Потім, вважатимуть, що він володіє надприродніми здібностями. Багато людей будуть вірити, що його послав Мій Отець і що він є Мною, Ісусом Христом, Спасителем світу.

Вони будуть молитися йому, любити його, віддавати своє життя за нього, а він буде сміятися і глузувати з них, коли вони його не будуть бачити.

Це буде найбільшим обманом всіх часів, і план полягатиме в тому, щоб вкрасти ваші душі, щоб забрати вас від Мене.

Він і лжепророк, який сидітиме, наче цар, на Місці Петра, таємно спланують єдину світову релігію.

Вона буде виглядати різновидом християнської релігії, яка проголошує любов. Однак вона не сприятиме любові один до одного, яка походить від Бога. Замість цього, ця релігія сприятиме любові і вірності антихристу і любові до себе.

Мерзота на цьому не закінчиться, бо коли вони спокусять Божих дітей, розпочнеться атака.

Раптово всіх попросять прийняти єдиний світовий знак вірності. Єдиний світ, в якому змушені будуть брати участь всі люди.

Він буде контролювати ваші гроші, ваш доступ до їжі і те, як ви живете.

Правила, багато з них, призведуть до того, що ви станете в’язнями. Ключем до ваших камер, який триматиме вас під їхнім контролем, буде знак звіра.

666 буде вмонтовано, як прихований номер, в чіпі, який ви будете змушені прийняти так само, як ви змушені робити будь-яке щеплення.

Як тільки він буде вживлений, він отруїть не тільки ваш розум і душу, але й ваше тіло. Бо він спричинить епідемію, призначену для того, щоб винищити більшу частину населення світу.

Ви не повинні приймати знак. Замість цього Я навчу вас, що ви маєте зробити.

Багато людей приймуть знак, тому що вони почуватимуться безпомічними.

Печать Бога Живого, Моя Молитва Хрестового Походу (№33) є вашим рятувальним канатом.

Коли ви приймете Мою Печать Захисту, дану вам Моїм Вічним Отцем, ви не повинні будете приймати знак звіра.

Ви залишитеся неушкодженими. Вашої домівки не буде видно, її не обшукуватимуть і вона не буде мішенню, оскільки в очах армії сатани вона буде залишатись невидимою.

Ви повинні будете зберігати в сховку продукти харчування, які залишаться придатними до їжі кілька років. Ви повинні будете вирощувати свій власний врожай, зберігати свою власну воду і тримати всі святі речі навколо себе.

Мій Залишок Церкви буде зростати і поширюватися, і вам буде надано притулок, якщо це буде необхідно.

Зараз потрібно робити багато планування.

Ті, хто сміються над вами, над тим, що ви робите або кажуть, що Ісус, безумовно, не просив би вас зробити це. Чи Він не нагодував би всіх Своїх послідовників в час їхньої потреби?

Навіть одна хлібина і одна рибина можуть бути помножені. Тому, не важливо, якщо ви маєте лише трохи їжі, оскільки Я захищу вас і ви будете в безпеці.

Посилено моліться за ті душі, які не будуть в змозі уникнути знаку звіра.

Ті невинні душі, які перебуватимуть в стані благодаті, будуть врятовані, в той час, коли примушуватимуть прийняти чіп.

Решта з вас повинні планувати, як захистити свою родину та свою вірність Пресвятій Євхаристії та Літургії.

Коли антихрист поглине всі релігії, тоді єдиною зброєю проти нього, проти якої він буде безсилий, буде Свята Літургія і Перетворення хліба і вина в Моє Тіло і Кров, в Пресвятій Євхаристії.

Мої Святі Богослужіння повинні продовжуватися. Ті з вас, хто знає про це, повинні зараз зібратися чисельно і розпочати підготовку.

Чим раніше ви підготуєтеся, тим більше ласк буде вам дано, щоб зростали ваші ряди в усьому світі.

На Скелі буде закладена нова будівля, яка, як вони скажуть, буде Моїм Новим Храмом. Але це буде неправда.

Коли переслідування закінчаться, Мій Залишок Церкви і Мій вибраний народ будуть мати відновлений Храм і Мій Новий Єрусалим зійде з Небес.

Він спуститься у славі. Звук сурм буде чутно водночас і на Небесах і на Землі.

І потім прийду Я. Ти, Моя дочко, оголосиш про Моє прибуття і багато людей впадуть на землю і будуть плакати з полегшенням, з любов’ю і радістю в захопленні. Бо, нарешті, настане момент, на який вони так очікували. Небо спалахне, гримітиме грім і хори ангелів співатимуть в солодкому унісоні, коли всі Божі діти вітатимуть Правдивого Месію.

Я, Ісус Христос, прийду, щоб судити. І Небеса та земля стануть одним цілим.

З’явиться Нова Славна велич, відновлена земля, і Новий Рай прийме всіх тих, чиї імена записані в Книзі Життя і які об’єднаються воєдино.

І тоді коли кінець старої землі, забрудненої плямою гріха, завершиться, Нова Ера тільки розпочнеться.

Це те, чого маєте прагнути. Це те, на що ви маєте право, як на частину вашого природного спадку.

Зосередьтеся тільки на порятунку всіх душ.

Ось чому ви повинні ігнорувати перешкоди, які з’являються на вашому шляху. Переслідування. Біль. Жахливе зло від рук інших людей. Все, що має значення – це спасіння душ.

Ваш Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.