• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

388. Великдень – це час, коли Моя смерть на Хресті усвідомлюється належним чином

П’ятниця, 6 квітня 2012 р. Божого 10:20.

Моє Воскресіння означає, що всі, хто любить Мене і проголошує Моє Святе Слово, зможуть теж воскреснути з мертвих.

Моя улюблена дочко, як ти Мене втішаєте в Мій час скорботи. Ти даєш Мені ту любов і втіху що Я так бажаю отримати від душ. О якби всі душі об’єдналися і поєдналися їхніми серцями з Моїм, Свята Божа Родина була б повністю об’єднана. Тільки коли всі душі будуть врятовані, виконається Божественна воля Отця Мого.

Великдень – це час, коли Моя смерть на Хресті усвідомлюється належним чином і Моє Воскресіння з мертвих визнано як дар свободи, що принесено людству.

Моє Воскресіння означає, що всі, хто любить Мене і проголошує Моє Святе Слово, зможуть теж воскреснути з мертвих.

Всі ті, хто помер в стані благодаті і заслужили ласку від Отця Мого, також воскреснуть у славі з мертвих в день коли Я прийду судити.

Вони приєднаються до тих, хто живі не тільки тілом, але й в дусі Господнім і будуть нагороджені вічним життям.

Багато людей не розуміють Моєї обіцянки.

Всі ті, чиї імена містяться в Книзі Життя, воскреснуть тілом, розумом і душею, без пошкодження тіла, цілком і в повному єднанні зі Мною.

Всі, кого вибрано, будуть жити відповідно до Божественної Волі Отця Мого.

Ви будете жити в любові, миру і гармонії під час Мого Славного Царювання на Землі протягом 1000 років.

Ви приєднаєтесь до слави першого воскресіння з мертвих. Тих душ, в тому числі ваших родичів та друзів, які будуть достойні щоб увійти до Мого Нового Раю на Землі.

Це життя, яке ви всі повинні шукати. Хай не буде сумнівів.

Для тих нещасних, хто не може прийняти правду про Моє існування, або Мою обіцянку судити живих і мертвих, вони будуть рвати на собі волосся, коли побачать жахливу долю, яка повстане перед ними, коли виявиться істина.

Для віруючих: ви також повинні бути на сторожі.

Багато з вас, хто не любить Мене достатньо, або приймає Мене як належне, роблять помилку, вважаючи, що Моє Милосердя проігнорує гріхи, де не має докорів сумління.

Моє Милосердя є достатнім, Я хотів би щедро обдарувати Моїми милостями кожного грішника. Але є й такі, хто самовдоволено хибно припускають, що їх знання Мого вчення достатньо, щоб врятувати їх. Вони байдужі до Моєї любові. Їм бракує ніжного серця, у них мало смирення в душі і вони вірять що в деяких гріхах не варто каятись. Це мислення є небезпечним і служить тільки для віддалення цих душ від Мене надалі.

Немає жодного гріха, навіть такого малого, що може бути проігнорованим. Відпущення гріхів може бути дане тільки при покаянні. Ви можете покаятися, якщо ви вільні від гордості і смиренні серцем.

Радійте Мої діти цьому Великодню. Так само, як Моя смерть на Хресті дала вам дар Спасіння, Моє Воскресіння з мертвих також дарує вам вічне життя, яке було заплановане Моїм Вічним Отцем так давно.

У вас є багато на що очікувати. Бо вічне життя, що обіцяне вам, означає саме це: вічне життя в тілі, розумі і душі.

Важливо, щоб ви прагнули до цього нового життя і щоб ви готували ваші душі.

Сатана та його демони зроблять будь-яке зусилля, щоб переконати вас, що вічне життя в Моєму Новому Раю не існує. Що Моє Друге Пришестя, є брехнею. 

Священики, представники духовенства і благочестиві християни будуть першою мішенню.

Моліться, моліться, моліться, щоб Мій Вічний Отець захистив вас Моєю дорогоцінною кров’ю, щоб ніхто з вас не відхилився від істини.

Ваш Улюблений Ісус Христос

Спаситель Людства.

Bookmark the permalink.