• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

381. Благаю вас, не розпинайте Мене знову

П’ятниця, 30 березня 2012 р. Божого 15.00

Моя улюблена дочко, це важливо, щоби всі діти Божі зрозуміли, чому Я помер для порятунку світу від вічного прокляття.

Сатана, який почав царювати в серцях всього людства з часів падіння Адама і Єви, справив, що з успіхом викрадав душі. Велика частина людства не прийняла би Слово Бога, і особливо Заповідей, даних їй через Мойсея.

Я був направлений для забезпечення надання людству Правди з надією, що світ її прийме і повернеться до Батька.

Хоча багато хто прийняв Моє Найсвятіше Слово, більшість відкинуло і не прийняло Мене, як Месію. Правда є такою, що вони не прийняли би нікого, в тому числі й пророків, адже були задоволені життям в гріху, який оселився в їхніх душах.

Якби вони Мене прийняли, Я панував би на землі і все людство могло би тішитися вічним Спасінням. Замість цього, Я був відкинутий. Євреї, Мій власний народ, погордили Мною.

Фарисеї зневажили Мене, але попри це, коли почули Моє Святе Слово, не могли Мене так просто ігнорувати.

Це тому, що Мої Слова викликали Світло в їх душах, яке їм було важко відкинути.

Так, поверталися до Мене знову і знову, щоб поставити Мені запитання.

Сьогодні насправді є так само. Ті з вас, хто стверджує, що відкидають Моє Слово сказане Моїм пророком, не можуть просто відійти.

Попри ваші ствердження про відмову, повертаєтесь знову і знову. З часом приймете Моє Слово проголошене вам сьогодні. Ви не повинні робити ту ж помилку, яку зробили ті, хто не лише Мене відкинули, але й розіп’яли Мене. Благаю вас, не розпинайте Мене знову.

Дозвольте мені провадити вас до Спасіння через слухняність Мені тепер, коли Я волаю до вас з Небес, щоб підготувати вас до Спасіння і Мого Нового Раю.

Ваш люблячий Ісус.

Bookmark the permalink.