• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

380. Ісус відкриває деталі Свого Розп’яття

016_krzyz_crЧетвер, 29 березень 2012 р. Божого 13:15

Моя улюблена дочко, надходить Мій час ще більшого страждання, коли згадуватиметься Моя Мука на Хресті.

Немає такої людини, яка змогла би зрозуміти розмір Моїх страждань під час Мого Розп’яття, ні способу, яким Я був битий батогами.

Моє бичування було жахливим. Я був жорстоко битий десятьма чоловіками, і кожний сантиметр Мого тіла був зсічений.

Тіло на Моїй спині було так пошарпано, що можна було побачити Мої відкриті (до кістки) лопатки. Я насилу тримався на ногах, а одне око було у синцях і роздавлене. Я міг бачити лише Моїм лівим оком.

Коли Мене привели до Понтія Пилата і поклали терновий вінець на голову, Я вже ледве тримався на ногах. Потім Мене роздягли догола і вдягнули через голову коротку червону туніку, а в праву руку всадили пальмову гілку.

Кожна тернина була наче голка, така ж гостра. Одна з тих колючок також пробила Моє праве око, і відтоді Я ледве міг щось побачити.

Я втратив так багато крові, що Мене нудило (рвало) і Я мав запаморочення голови, що коли почав підніматися на Голгофу, Я не міг втримати Хрест. Падав так багато разів, що це зайняло цілі години, перш ніж Я добрався до вершини пагорба.

Я був бичований на кожному кроці дороги. Моє тіло було все закривавлене, покрите товстим [шаром] поту, викликаного палючим сонцем. Кілька разів Я втрачав свідомість. Нарівні з тим, як було боляче і дратуюче, вражала ненависть по відношенню до Мене і це не лише від дорослих обабіч Моєї дороги, а й від маленьких дітей, які копали Мене, бо наслідували те, що робили їхні батьки.

Крики, які виринали з їх уст і ненависть, були нічим у порівнянні з тим, як сильно вони Мене боялись. Причина в тому, що за цим всім ще постійно була їхня невпевненість, чи Я дійсно був, чи не був Месією, якого вони так довго чекали.

Тому також, їм було легше ненавидіти Мене, радше засуджуючи мене, а не приймаючи, що означало би, що вони були б змушені змінити свою поведінку. Найболючішим моментом для Мене було, коли Я лежав на землі на одному боці, Мене копнули, а потім, перевертаючись знову на плечі, Я побачив, Мою улюблену Матінку, коли вона дивилася на Мене. Вона була повністю спустошена так, що її повинні були тримати двоє Моїх учнів.

Я міг її бачити тільки цим єдиним оком, яке залишилось і вид Її страждань був для Мене невимовно важким. Глузування, крики і зойки сотень людей можна було почути, лежачи на землі, і потрібно було шість сотень солдатів для організації та спостереження за розп’яттям Мене і ще шістьох осіб.

Я був тим, на якому вони концентрували увагу, інші не страждали так само, як Я. Коли мої зап’ястя, у основі Моїх пальців, були прибиті до Хреста, Я вже не мав відчуття. Моє тіло було настільки розбите синцями, що я був майже непритомний. Мої рамена були вирвані з суглобів і вивихнуте плече.

Найстрашніше фізичне каліцтво Мого тіла відбулося до того, як Я був прибитий до Хреста. Я не видав жодного крику. Ні протесту. Тільки шепіт. Це привело до люті Моїх катів, які хотіли реакції, щоб задовольнити свої бажання. Ніколи не вступив в контакт з ними, бо це означало би, що я вступив у контакт з сатаною і його демонами, які заразили свої душі. Це тому їх жорстокість до Мене була такою лютою.

П’ять годин Я висів на Хресті. Палило сонце, не було хмар, які допомогли би полегшити спалювання Моєї шкіри. Як лише Я віддав свій останній подих, Мій Батько наслав чорні хмари, а також громи і блискавки. Буря, яка прийшла, було така вражаюча і така несподівана, що Мої глядачі вже не сумнівалися, що Я дійсно був Відкупителем, посланим Богом Отцем.

Я відкриваю тобі це, моя дочко, як дар для тебе за великий акт страждання, що ти Мені офірувала.

Скажи Моїм дітям, що Я не шкодую про Мої Муки на Хресті. Я жалкую лише про те, що Моя жертва була забута і що так багато заперечують, що Моє Розп’яття відбулось. Велика кількість осіб не має уявлення, як Мені довелося страждати через те, що багато Моїх Апостолів не були свідками Мого сходження на Голгофу.

Мені болить сьогодні, що так багато людей постійно відрікаються від Мене. Я звертаюся до вас, мої учні, не дозволяйте, щоби Моє Розп’яття було знівечено. Я помер за ВСІ гріхи, у тому числі вчинені сьогодні. Я хотів і хочу врятувати навіть тих, хто відрікається від Мене до цих пір.

Ваш Люблячий Відкупитель,

Ісус Христос.

Bookmark the permalink.