• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

35. Антихрист буде зі Сходу, а не з Заходу

П’ятниця, 26 квітня 2013 р. Божого, 12:30

Моя ніжно улюблена дочко, світ в даний час готується до приходу антихриста. Він був підготовлений рядом потужних політичних сил, щоб здійснити його грандіозну появу.

Антихрист буде зі Сходу, а не з Заходу, але його будуть любити, поважати і шанувати і на Сході, і на Заході, і в кожному куточку світу. Це розпочнеться наступним чином.

Антихрист, за допомогою ворогів Бога, швидко спровокує війну між двома народами на чолі з двома впертими і могутніми лідерами. Ці війни будуть загострюватися, а потім перекинуться на інші країни. Коли загроза стане настільки серйозною, що почне впливати на найпотужніші народи, тоді розпочнуться мирні переговори.

Звір з’явиться невідомо звідки. І з вмінням, яке вразить світ, він покладе край війнам. Він буде мати сильний голос. Він буде дуже розумним і створить вражаючий харизматичний образ. Його приваблива зовнішність, чарівність і почуття гумору будуть немов потужний гіпнотичний магніт. Він отримуватиме велику похвалу від відомих світових лідерів та засобів масової інформації і стане знаменитістю. Його манера поведінки привабить бізнес лідерів, які вважатимуть його корисним у створенні багатства, оскільки економіка почне зростати.

Антихрист здаватиметься настільки особливим, що народи будуть кричати про себе, щоб заохотити його відвідати їхні країни. Його любитимуть, і він буде копіювати найменшу деталь, кожен момент Моєї Місії, коли Я ходив по землі. Його, як проповідника важливості любові, миру та важливості єдності між народами, повсюди вважатимуть творцем великих чудес, куди б він не прийшов. Він не буде таким, як інші люди. Він не буде таким, як будь-який інший харизматичний символічний лідер. Його зірка буде сяяти і блищати, так, як ні в кого іншого перед ним. Його будуть вважати символічним лідером єдиної світової гуманітарної релігії. Так званий успіх цієї мерзоти буде приписаний йому. Всі впадуть до його ніг. Зображення його обличчя будуть скрізь. Він буде бачитися з керівниками багатьох релігійних конфесій. Невдовзі скажуть, що в його присутності люди несподівано будуть зцілюватися. Завдяки силі сатани він зможе творити діла, які багатьох шокують і їх вважатимуть чудотворними.

На той час, необізнані люди будуть вважати його Месією. Потім він натякне, що він був посланий Богом, щоб врятувати світ. Багато людей, включаючи тих, хто не визнає Мого Існування, будуть переконані, що ця людина є Сином людським, Ісусом Христом.

Ті, які шануватимуть його, які будуть виконувати все, що він попросить їх, і які боготворитимуть його, будуть заражені таким злом, що їхні душі будуть засмокчені в вакуум, з якого вони вже не зможуть вибратися.

Ті, хто знає Істину Мого Вчення, розпізнають обман, який буде представлений людству і вони будуть протистояти цій мерзоті. Ті, хто кажуть, що вони знають Бога і є практикуючими християнами, не зможуть зрозуміти Моєї Обіцянки повернутись. Коли Я повернуся – то повернуся, щоб Судити.

Я ніколи не ходитиму по землі вдруге. Попри всі їхні знання Мого Вчення, вони не розуміють того, що Я сказав. Зараз Я їм нагадую. Я не буду ходити в тілі. Будь – яка людина, яка стверджує, що є Мною – брехун.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.