• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

34. Друга Печать: Третя Світова Війна

Середа, 16 травня 2012 р. Божого, 03:10

Моя найдорожча улюблена дочко, Я повинен тебі повідомити, що третя світова війна незабаром розпочнеться в світі. Сьогодні вранці ллються Мої сльози, як ти можеш бачити.

Друга Печать незабаром розкриється, так як пророкував Йоан Богослов в Книзі Одкровення. Це розпочнеться в Європі.

Причиною буде ваша банківська система і Німеччина в черговий раз буде задіяна в цій трагедії, як це було в останніх двох випадках.

Коли це розпочнеться, багато буде приділено уваги порятунку економіки і катастрофа вплине на Грецію, з великими негативними наслідками у Франції.

Близький Схід також буде втягнутий у війну, разом з Ізраїлем та Іраном, і Сирія відіграватиме серйозну роль у падінні Єгипту.

Моя дочко, Я розбудив тебе, щоб розповісти тобі про це, не для того, щоб налякати тебе, але щоб закликати до того, щоб ви багато молилися за Європу в цей час.

Через війну та брак грошей, більша частина врожаю буде втрачена і це призведе до відкриття Третьої Печаті, яка означає голод.

Ось чому Я зараз закликаю всіх Божих дітей спробувати запасти суху їжу і ту, що не швидко псується, щоб прогодувати ваші родини. Важливо вирощувати свій власний урожай, якщо це можливо.

Пам’ятайте, однак, що молитва може пом’якшити більшість з цих стражданнь.

Наслідок цієї війни буде таким, що Моя Католицька Церква на землі буде втягнута в єдину світову церкву, в ім’я об’єднання.

Це об’єднання, або фальшивий мир, стане реальністю після того, як з’явиться антихрист, щоб створити фальшивий мир і так званий кінець війні.

В цьому мирному договорі буде задіяний Західний Світ, аж доки Китай і Росія не втрутяться до світових справ.

Вони будуть загрозою для «Звіра з Десятьма Рогами» – Європи, і візьмуть над нею контроль, щоб ввести комунізм.

«Червоний Дракон» – Китай, вже здобув міцні позиції в світі через контроль над світовими фінансами.

Червоний Дракон і «Ведмідь», яким є Росія, не люблять Бога.

Ними керує антихрист, який є зі Сходу і який ховається за зачиненими дверима.

Коли ці пророцтва почнуть справджуватися, весь світ повірить в ці Послання. Тоді не буде жодних сумнівів.

Будь ласка, відмовляйте цю Молитву Хрестового Походу, оскільки вона допоможе зменшити вплив цих подій.

Молитва Хрестового Походу (54)

Молитва до Отця, щоб послабити вплив Третьої Світової Війни

«О Небесний Отче, в Ім’я Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, Який сильно постраждав за гріхи людства, будь ласка, допоможи нам у ці важкі часи, з якими ми стикаємося. Допоможи нам пережити переслідування, яке планується жадібними правителями і тими, хто хоче знищити Твої Церкви і Твоїх дітей. Ми благаємо Тебе, дорогий Отче, допоможи прогодувати наші сім’ї і врятуй життя тих, хто буде змушений вступити у війну проти їхньої волі. Ми любимо Тебе, Дорогий Отче. Ми просимо Тебе, допоможи нам в наш час потреби. Спаси нас від влади антихриста. Допоможи нам пережити його маркування, знак звіра, відмовившись прийняти його. Допоможи тим, хто любить Тебе, залишатися вірними Твоєму Святому Слову в усі часи, так щоб Ти міг дарувати нам Милості вижити тілом і душею. Амінь.»

Моя дочко, Я розумію, що ця новина може бути шокуючою, але пам’ятай, що молитва і Печать Бога Живого Молитва Хрестового Походу № 33, захищатимуть Моїх послідовників, Мою Залишкову Церкву. Ви, Мої діти, виживете, хоча це буде не просто.

Через вашу християнську віру над вами будуть знущатися, але ви ніколи не засудите і не відкинете Мене.

Для цього ви отримаєте Дари. Мій Дар Печаті Бога Живого зробить вас невидимими для ваших ворогів.

Відмовляйте її відтепер щодня. Тримайте її перед собою у ваших домівках і хай вона буде посвячена священиком.

Швидко розпочніть підготовку, адже день негативних наслідків у Європі не за горами.

Ваш Ісус

Примітка: Коли Марія записувала це Послання, то по фото Ісуса, яке було перед нею, скотилася волога сльоза.

Bookmark the permalink.