• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

33. Молитва може врятувати і врятує людство

Четвер, 7 березня 2013 р. Божого, 11:05

Моя ніжно улюблена дочко, важливо, щоб Мої учні на землі зрозуміли, як молитва може врятувати і врятує людство. Сила молитви, і особливо відмовляння Святої Вервиці, яка робить звіра безсилим, не може бути недооціненою. Щоб врятувати більше душ, ви також повинні відмовляти Вервицю до Божого Милосердя.

Виберіть Молитви Хрестового Походу, які Я дав вам і відмовляйте їх так, щоб ви могли зосередитись у кожній молитовній групі на різних проханнях. Якщо, наприклад, ви відмовляєте Молитву Хрестового Походу про Благодать Захисту, то робіть це таким чином, щоб молитовна група могла зосередитися цього дня на виборі Молитов Хрестового Походу, які просять Божого захисту для душ. Потім, в інший день, зосередьтеся на виборі молитов, які дані вам для захисту священиків і духовенства.

Коли ці Молитовні Групи Хрестового Походу сформуються по всьому світу, вони стануть тією необхідною зброєю, яка переможе супротивника в більшій мірі, ніж ви собі можете уявити, що це можливо.

Я буду продовжувати давати вам Дари нових молитов, які принесуть із собою особливі чудеса. Без такого втручання Я не зміг би врятувати душі, яких так прагну.

Ідіть і плануйте молитовні зустрічі Хрестового Походу, на основі формату, що вам даний, але поділіть їх на частини, щоб ви змогли зосередитися на певних намірах. Немає потреби спільно відмовляти всі молитви, хоча Я закликаю, щоб ви відмовляли їх якнайбільше під час будь – якого одного тижня.

Ви приносите Мені таку радість і втіху, Мої дорогоцінні послідовники. Я дарую вам Моє благословення сили і мужності, коли ви продовжуєте своє завдання врятувати душі. Я люблю вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.