• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

322. Діва Марія закликає до дня молитви і посту, щоб підготуватися до Попередження

Понеділок, 30 січня 2012 р. Божого, 13:00

(Це Послання було отримано Марією Божого Милосердя після двох окремих появ Діви Марії – та, яка відбулася опівночі 29 січня і друга в 13.00 годин, в понеділок, 30 січня 2012 р., під час якої Богородиця здавалась дуже сумною на протязі всього явлення.)

Моя дитино, в той час як Мій Син приходить зараз, щоб покрити весь світ Своїми Променями Милосердя, з важким Серцем Я повинна сказати вам, що багато людей помруть під час Попередження. 

Моліться, моліться, моліться за їхні душі.

Ти, моя дитино, повинна попросити всіх послідовників цих Божественних Послань призначити завтрішній день, вівторок, 31 січня 2012 року, особливим днем молитви. В цей день ви повинні молитися Пресвяту Вервицю і Молитву Божественного Милосердя.

По можливості, кожен повинен спробувати постити в цей день. Таким чином, більше душ, особливо в смертному гріху, в момент смерті можуть бути врятовані Милосердям Мого улюбленого Сина Ісуса Христа.

Я плачу гіркими слізьми через тих бідних людей, які навіть не уявляють, скільки болю і страждання їхні гріхи завдають Моєму Синові.

Радість від Дару, який Мій Син зараз приносить світові, змішана зі смутком за тих, які не зможуть бути врятовані, за їхнім власним вибом. Брехня, яка виникне і пошириться по всьому світу через темні душі після того, як відбудеться Попередження, має бути зупинена за допомогою ваших молитов.

Моліться, щоб ніхто не заперечував Божественне Милосердя Мого Сина під час або після Попередження. Бо кожна душа, втрачена внаслідок цієї брехні, буде захоплена лукавим. Поширюйте навернення скрізь, діти. Визнайте те, що я є Співвідкупительниця і Посередниця, тісно співпрацюю з Моїм улюбленим Сином, Ісусом Христом, щоб врятувати всі душі від вічної загибелі.

Моя любов до вас, діти, є дуже сильна. Я благаю про Милосердя для кожної душі, кожної секунди дня, благаючи Мого Отця про помилування.

Але, діти, ви повинні допомогти, приєднашвись до Мене в молитві та жертві, щоб допомогти всім дітям Божим увійти в ворота Нового Раю.

Ваша Небесна Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.