• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

312. Антихрист, який прихований за кулісами, скоро з’явиться в світі

Четвер, 19 січня 2012 р. Божого, 20:30

Моя дорога улюблена дочко, зростай зараз в силі, для того, щоб продовжувати проголошувати Моє Найсвятіше Слово. Ті, хто слухає і вірить в Моє Найсвятіше Слово, можуть отриматі великі милості через відмовляння Моїх Молитов Хрестового Походу.

Чистилище на землі, яке скоро будуть переживати душі, які покажуть справжнє каяття за свої гріхи, після Попередження, буде важким.

Це покаяння важливе діти. Не противтеся йому. Прийміть його.

Ті, хто вірить в Мене, ви повинні послухати зараз. Ви будете рости чисельно, після того як Моє Велике Милосердя буде показане світу, і ваші голоси будуть відгукуватися ехом з пустелі.

Саме завдяки вашій силі і бойовому духу, Моя Церква буде в змозі пережити гоніння.

Вам, діти, нічого боятися, коли Ви йдете смиренно поруч зі Мною.

Ваш смиренний послух має важливе значення, якщо ви хочете отримати милості для того, щоб залишатися сильними, щоб зберігати спокій і боротися у Моїй армії проти антихриста. 

Він, Мої діти, прихований за кулісами, але незабаром постане перед світом.

В нього немає сорому і він буде хвалитися своєю гуманітарною діяльністю. Багато людей попадуться на його чарівність, коли він буде взивати до доброти їхніх сердець.

Ось Хрестовий Похід Молитви, щоб допомогти зупинити антихриста від знищення Моїх дітей:

Хрестовий Похід Молитви (20)

Зупини антихриста від знищення світу

„О Боже Отче, в Ім’я Твого дорогоцінного Сина,  Я прошу Тебе, не дозволь антихристу спіймати в пастку душі Твоїх дітей. Я благаю Тебе, Всемогутній Отче, зупини його від заподіяння терору Твоїм дітям. Прошу Тебе зупинити його від забруднення Твого творіння і прошу Тебе помилувати ті бідні душі, які будуть безсилі проти нього. Почуй мою молитву,  Дорогий Отче, і врятуй всіх Своїх дітей від цього страшного зла.” 

Ваш улюблений Ісус Христос

Bookmark the permalink.