• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

31. Знаки, які Я пошлю, відразу ж стануть зрозумілими

Субота, 2 лютого 2013 р. Божого, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, Я тебе люблю і Я поруч з тобою кожної секунди в цій Святій Справі. Я Є присутній, направляючи тебе в кожному завданні, яке ти виконуєш, щоб забезпечити поширення Мого Слова до кожної Божої дитини.

Ніколи не допускай, щоб перешкоди і невдачі зупиняли тебе і затримували те, що зараз є невідкладною Місією Спасіння людства.

Коли Мої послідовники збираються в молитовних групах, вони також відчуватимуть Мою Божу Присутність і Я дам їм пізнати себе в різний спосіб. Знаки, які Я пошлю, відразу ж стануть зрозумілими.

Я виливатиму на них Мою Любов, Зцілення, Благодать і Моє Благословення. Це епоха, в якій все є можливим для блага всіх, якщо це згідно з Волею Бога.

Тепер, коли Мої молитовні групи об’єднуються, Моя Армія Залишку буде квітнути і рости. Так само, як насіння, яке на початку було засіяне лише в кількох серцях, вони тепер зросли і розмножилось в більш ніж 200 країнах, багато з яких невідомі вам, Мої найдорожчі послідовники.

Продовжуйте будувати свій фундамент поступово, крок за кроком. Важливим є кожен перевернутий камінь, бо це, врешті-решт утворить сходи до Неба.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.