• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

280. Діва Марія: Ніколи не уникайте надії на користь страху

Субота, 17 грудня 2011 р. Божого, 15:30

Моя дитино, світу потрібно швидко розповісти про Любов і Милосердя, які Мій Син Ісус Христос має для кожної людини на землі.

Він любить всіх, включаючи тих, хто має байдужі душі, і тих, хто не знає Його.

Ніколи не сумнівайтеся в тому, що цих самих людей, яким бракує духовності, Він дуже сильно любить. Їм буде надана велика надія, коли Милосердя Мого Сина огорне їх.

Небеса будуть радіти, коли ці люди відкриють очі на Правду під час Попередження. Саме тоді вони приймуть Любов і Надію, яка буде дана їм. Це буде найбільший Подарунок, який вони коли-небудь отримували в цьому житті на землі.

Моя дитино, люди ніколи не повинні засуджувати тих, хто не шанує Мого Отця. Вони ніколи не повинні втрачати yадію за тих, хто також відкидає Мого Сина. Ці всі душі з глибокою ніжністю любить Мій Син, Який лише хоче врятувати їх.

Надія, Моя дитино, є Дар від Бога Отця. Ніколи не уникайте надії на користь страху чи негативності. Милосердя Мого Сина не знає меж. Воно буде дане незабаром кожному з вас.

Діти, надія і радість повинні бути на першому місці в ваших думках, бо Мій Син збирається надати такий чудовий Подарунок Своїм дітям, для того, щоб врятувати світ.

Він хоче, щоб все людство було частиною цієї великої, славної Ери Миру, яка чекає на всіх вас.

Моліться, моліться, моліться, щоб всі душі на землі вітали цей Подарунок Любові з відкритими і смиренними серцями.

Саме через Попередження людству буде нарешті показане Боже Милосердя.

Після цього жодних сумнівів не може бути щодо того, наскільки сильно Він любить і плекає всіх Своїх дітей.

Ваша улюблена Мама

Цариця Небес

Bookmark the permalink.