• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

28. Він був посланий, щоб розібрати Мою Церкву і розірвати її на дрібні шматки

П’ятниця, 8 березня 2013 р. Божого, 14:05

Моя ніжно улюблена дочко, сатана шаленіє від злості до Моєї Церкви на землі і його зараження продовжує поширюватися в її стінах.

Хитрий шахрай, який довший час терпляче чекав, незабаром оголосить про своє панування над Моїми бідними священнослужителями, які нічого не підозрюють.

Мені буде дуже важко витримати той біль, якого він Мені завдасть, але його правління закінчиться остаточним очищенням від зла найглибшої серцевини Моєї Церкви.

Він детально розробив свою позицію і незабаром його помпезну поставу буде видно посеред його розкішного двору. Його гордість, зарозумілість і одержимість самим собою спочатку буде ретельно приховуватись від світу. Зовнішній світ зітхне з полегшенням, коли почує звук дзвону, що звістить про його обрання главою Моєї Церкви.

Моє Тіло є Моєю Церквою, але він не буде вірним Мені, Ісусові Христові, бо немає в собі жодної любові до Мене. Він вірний звірові, а тому буде сильно насміхатися і знущатися над Моїми священнослужителями, які підтримуватимуть його.

Він, який посміє засісти в Моїй святині і який був посланий злим духом, не зможе говорити Правду, бо не походить від Мене. Він був посланий, щоб розібрати Мою Церкву і розірвати її на дрібні шматки, перш ніж виплюне її зі своїх підлих уст.

Моє Тіло є Моєю Церквою. Моя Церква постійно жива, але тільки ті, хто говорять Правду і дотримуються Святого Слова Божого, можуть бути частиною Моєї Церкви на землі.

Тепер, коли остаточна зневага проти Мене, Ісуса Христа, має виявитись через Апостольську Столицю (Ватикан) – ви, врешті-решт, зрозумієте Правду.

Книга Істини, передбачена пророком Даниїлом для Кінцевих Часів, не буде серйозно сприйматися членами Моєї Церкви, бо від її змісту Мої священнослужителі почуватимуться погано, коли зрозуміють, що Я кажу Правду.

Лжепророк, що вдаватиме з себе лідера Моєї Церкви, вже готовий носити шати, які були призначені не для нього. Він збезчестить Мою Пресвяту Євхаристію і розділить Мою Церкву навпіл раз і ще раз. Він намагатиметься відділити вірних послідовників Мого улюбленого святого Вікарія, папи Бенедикта XVI, якого Я призначив. Викоренить всіх тих, хто є вірним Моєму Вченню і кине їх на розтерзання. Його дії будуть очевидними не відразу, але невдовзі ознаки стануть видимими, коли він вирушить на пошуки підтримки впливових світових лідерів і тих, хто у вищих ешелонах влади.

Коли гидота укоріниться, зміни будуть драматичними. Незабаром після цього він оголосить про створення Об’єднаної Католицької Церкви, поєднаної з усіма конфесіями та іншими релігіями. Він стане на чолі нової Всесвітньої Релігії і буде панувати над поганськими релігіями. Він включить туди також і атеїзм, мотивуючи це сумнівними правами людини. Все, що є гріхом в Очах Бога, буде визнане прийнятним через цю нову, всеохоплюючу церкву. Кожен, хто посміє виступити проти лжепророка, буде знайдений і покараний. Ті священики, єпископи і кардинали, які виступлять проти нього, будуть відлучені від Церкви і позбавлені титулів. Інші будуть залякані і переслідувані, багатьом священикам доведеться піти у підпілля.

Мої бідні священнослужителі, які розпізнають Мій Голос, прошу, послухайте Мене зараз, коли виходжу вам на зустріч, приносячи потіху. Я ніколи не просив би вас відкинути Мою Церкву на землі, адже це Я, ваш улюблений Спаситель, створив її. Я приніс  Моє Тіло як живу Жертву, щоб спасти вас. Ви взяли на себе обов’язок свідчити про Мене, щоб рятувати душі тих, кого навчаєте і провадите.

Просто довіртеся Мені і продовжуйте Мені служити. Не приймайте жодних доктрин, запропонованих вам, про які зрозумієте відразу, що вони суперечать Моєму Вченню. Ви повинні робити те, що підказує вам серце, але знайте наступне. Цей період, безумовно, принесе вам пережиття глибокого болю і важкого смутку, якого зазнаєте, коли побачите осквернення Моєї Церкви. Ви заплачете від побаченого. Але ви повинні розпізнати, чим є брехня, яка буде вам представлена – вона буде тим, що змішує з брудом Мою Смерть на Хресті.

Це руйнування може привести до краху структури Моєї Церкви. Зміни і пристосування будівель разом з новим храмом, створеним для Єдиної Світової Церкви, будуть виконані і знаходитимуться в Римі. Будьте впевнені, що коли Мій Храм буде осквернений, Я, Ісус Христос, Спаситель всього людства, буду відсторонений і кинутий в стічну канаву.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.