• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

27. Заклик припинити вбивства і аборти

Четвер, 16 грудня 2010 р. Божого 01.10

abort_1Прошу вас, зрозумійте той факт, що винищення народу, було передбачене. Це одні з тих знаків, які вказують на кінець Світу.

 

 

 

Дочка Моя, пиши наступне: вбивства, жертвами яких стають ні в чому не винні люди, одне з найбільших гріхів, які може заподіяти людина своєму ближньому. Це найважчий гріх, який можна зробити проти людини і це завдає Мені великого болю. У сучасному світі зростає неповага до людського життя.

Життя – цінний Подарунок Бога. Ні в кого немає права забрати життя іншої людини, ні у кого немає права вбити дитину, не допустити її до першого вдиху при народженні. Огидний цей гріх, і якщо хтось не жалкує про це, то його не можна пробачити. Вічний Батько створює всі душі при зачатті. Мої улюблені діти, ці невинні душі, вбито своїми власними матерями, позбавлені милосердя народження. Покликання цих душ було б берегти і доглядати за своїми батьками.

Чому ж Мої діти нічого не приймають проти цього? Бог дарує їм дитину, але вони вибирають для себе свободу, усуваючи майбутніх дітей від Царства Отця від землі. Хіба не розуміють ці жінки, що життя, яке вони не цінують, належить Богу? Ці діти мучаться. Під час вбивства вони переживають страшні муки. Хіба можна виправдати ці дії? Що говорить на це держава, медицина, родина? Хіба немає у них в глибині душі свідомості гріха? Не розуміють, що ця огидна справа – це вбивство людини?

Насправді, цей гріх на багато страшніший бо він спрямований проти безневинних дітей. Благайте до Мого Милосердя, просіть Мене вплинути на вас, якщо ви якраз зважуєтеся на можливість аборту. Всі будуть відповідати за свої вчинки.

Гріх, який зроблений проти тіла, Отцю заподіює великий біль. За вбивство інших, ані Я, ані Батько не можемо прийняти ніяке виправдання.

Настав час, діти Мої, щоб ви прокинулися і зрозуміли, що винуватці знищення людського життя потраплять у вогонь пекла. З цього дна, який повний демонами, немає шляху повернення. Демонам, через діяльність сатани, вдається переконати Моїх дітей, що діють правильно. Матерям спритно доводять, що прийняли правильне рішення, коли пішли на аборт. Сатана використовує всі трюки, щоб людським розумом і міркуванням люди завжди змогли знайти виправдання своїм вчинкам. Втовкмачують людям у голову, що у вбивць теж є права і що завжди треба дивитися на свої інтереси. Посилаючись на людські права, вас змушують повірити в те, що це прекрасно коли жінки самі можуть приймати рішення, як жити, що робити. Ця брехня переконує їх у тому, що вбивство власних дітей було правильним рішенням.

Прошу вас, зрозумійте той факт, що винищення народу, було передбачене. Це одні з тих знаків, які вказують на кінець Світу.

Підтримуйте один одного. Почуйте: вбивство – це серйозний гріх. Якщо ви чините це і не каєтеся, то ви пропадете. Якщо вбиваєте, немає дороги назад, життя не можете повернути. Покайтеся, спокутуйте свою провину, якщо ви її вже здійснили, просіть вибачення. Милосердям Своїм, вислухаю ваші молитви. Ви зможете врятуватися. Врятуєтеся, якщо ви шкодуєте про цей страшний гріх. Ви будете почуті. Прощу вас. Жалкуйте про те, що здійснили, час працює не на вас.

Прихильники Мої, моліться душею і серцем за цих зниклих і відбившихся Моїх дітей, яких ввели в оману. Вони зараз мають потребу в ваших молитвах. Всі ви повинні захистити право на життя, людська рука не може маніпулювати ним. Кожен день моліться до Мене. Передайте Мені всі страждання цих безневинних душ, які стали жертвою.

Люблячий вас Спаситель

Ісус Христос

abort_2

Bookmark the permalink.