• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

269. Час для Мого Другого Пришестя майже настав

Понеділок, 5 грудня 2011 р. Божого, 15:15

Моя найдорожча дочко, підготовка до Мого Попередження, щоб підготувати людство, завершена.

Я хочу подякувати Моїм дорогоцінним послідовникам, які через їхню любов до Мене, допомогли врятувати стільки мільйонів душ.

Час для Мого Другого Пришестя майже настав. Так багато людей, однак, все ще не готові, але Моє Милосердя захистить їх.

Моє пришестя буде Славною Подією, і чоловіки, жінки та діти впадуть на коліна в радості, подиві і з любов’ю в своїх серцях до Мене, їх Божественного Спасителя.

Багато людей будуть відчувати справжнє полегшення, бо людина не може пережити ті муки, які наносяться на неї сатаною і його мільйонами темних ангелів, які приховані в кожній частині світу, і які спричиняють страшний біль.

Вони, демони сатани, які так ігноруються багатьма Моїми дітьми, тому що Мої діти просто не вірять в їх існування, викликають розпачливе нещастя в світі.

Вони створюють ненависть між людьми, заздрість, ревнощі і бажання вбити. В них не залишилося багато часу, діти, тому що Я, ваш Спаситель, скоро повернусь, як обіцяв.

Моліться всі ви, щоб врятувати всі душі у світі, так щоб вони теж були готові до Нового Раю на Землі.

Ваш Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.