• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

260. Світ буде змінений назавжди

Четвер, 24 листопада 2011 р. Божого, 21:00

Моя ніжно улюблена дочко, не бійся того часу, що настав для тебе і для цілого світу. Цей шлях був для тебе насиченим, Моя дочко, за такий короткий період часу. Ти підкорилася Моїй Святій Волі з самого початку, хоча в тебе були сумніви.

Незважаючи на те, що над тобою глумилися в певних колах і, зокрема, ті, хто стверджує, що вони Мої святі учні і Моєї улюбленої Матері, ти ніколи не вагалася, передаючи Моє Святе Слово світу. Ігноруй всю цю кривду, бо це вже в минулому.

Тепер, коли Я приходжу з Моїм великим Милосердям, всі Мої діти з істинною вірою впадуть у смиренній подяці, щоб привітати Мене і прийняти Моє Милосердя. Істина тепер буде відкрита.

Підніміться всі ви і з радістю чекайте Мого приходу.

Світ буде змінений назавжди.

Пам’ятайте, що саме через Мою Глибоку Любов до всіх вас, в тому числі тих, хто висміює Моє Святе Слово, або які заперечують Мене, Я приходжу, щоб спасти вас знову.

Ваш Спаситель і Відкупитель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.