• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

26. Розкол у Моїй Церкві складатиметься з окремих етапів

Неділя, 20 жовтня 2013 р. Божого, 17:48

Моя ніжно улюблена дочко, ідіть всі у світ і поширюйте Євангеліє, тому що ви повинні зробити це ще до того, як переслідування Моєї Церкви розпочнеться по-справжньому.

Ви повинні повністю довіритися Мені і бути спокійними, знаючи, що коли прийде Великий День, ви будете миттєво піднесені тілом і душею у Мої Обійми. Саме тому ви маєте з любов’ю і терпеливістю пригадувати світові Моє Вчення. Нагадайте їм, що гріх існує і буде прощений, але спершу вони повинні попросити у Мене пробачення.

Не зважайте, коли вам говоритимуть, що гріх є другою природою людини. Вони мають знати, що незалежно від того, наскільки незначними видаються їм їхні гріхи, вони, як діти Божі, повинні щоразу просити примирення. Гріх – це те, що відокремлює вас від Бога. Чим більше ви грішите, тим темнішими стаєте і тим глибший біль відчуватимете. І ви станете настільки неспокійними, що лише Моя Благодать зможе полегшити ваш біль і принести вам правдивий мир.

Знайте, що коли розпочнеться панування єресі, ті, які будуть в неї втягнуті, відчуватимуть жахливу самотність і жалюгідність. Проте, для зовнішнього світу все, що стосується Церкви, виглядатиме прийнятним. В той час, як ви будете вести внутрішню боротьбу, усі зовнішні ритуали, які здійснюватимуться в ім’я Всесвітньої Об’єднаної Церкви, змусять вас почуватися ніяково. Протягом шести місяців від моменту запровадження єресі в Моїй Церкві, багато людей, які проігнорували Мій заклик, втечуть і шукатимуть тих, хто залишився вірними Моєму Святому Слову. Тоді Моя Армія підніметься, зросте і збере Залишок з усіх християнських церков і боротиметься зі злим духом.

Розкол у Моїй Церкві складатиметься з окремих етапів.

На першому етапі лише ті, які справді знають Мене і розуміють Правду Святого Євангелія – вирішать, що вони не можуть приймати брехню у Моє Ім’я. Другий етап настане, коли люди будуть позбавлені Святих Таїнств у тому значенні, в якому вони повинні бути. Третій етап прийде тоді, коли Мої Церкви осквернять, і саме тоді Мої священнослужителі, врешті-решт, зрозуміють Істину, що міститься у Книзі Одкровення.

Мої пророки не брешуть. Їм не до вподоби те, що їх просять робити. Вони лише розкривають Моє Святе Слово і те, що їм доручено робити Святою Волею Мого Отця. Зараз з’явилися ознаки того, що вже прийшов останній пророк – єдиний пророк, якому на сьогодні дано дозвіл з Небес підготувати світ до Мого Другого Пришестя. Коли ви зрозумієте, що пророцтва, дані світові з Небес, призводять до зміцнення вашої віри і сприяють тому, щоб ви залишалися вірними Моєму Святому Слову – ви приймете їх. Коли вони здійснюватимуться, як і було передбачено, тоді ви пізнаєте Істину.

Будьте готові. Перебувайте у мирі, бо Я йду з усіма тими, які зараз збираються, щоб утворити Мою Армію Залишку на землі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.