• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

259. Молитва Хрестового Походу (8) «Сповідь»

Вівторок, 22 листопада 2011 р. Божого, 20:30

Я, Ісус, ваш Цар і Спаситель, зараз даю Мою молитву для Сповіді. Цією молитвою слід благати про помилування для прощення гріхів під час і після Попередження.

«Найдорожчий Ісусе, я прошу вибачення за всі мої гріхи і за шкоду і образи які я заподіяв іншим. Я смиренно молюся про благодать, щоб не образити Тебе знову і щоб запропонувати покуту згідно з Твоєю Найсвятішою Волею. Я благаю про прощення будь-якого майбутнього злочину, у якому я можу взяти участь і яке завдасть Тобі болю і страждання. Візьми мене з Собою в Нову Еру Миру, щоб я міг стати частиною Твоєї сім’ї навічно. Я люблю Тебе, Ісусе. Ти мені потрібен. Я шаную Тебе і все, що Ти відстоюєш. Допоможи мені Ісусе, щоб я міг бути гідним того, щоб увійти до Твого Царства. Амінь.»

Ваш Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.