• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

258. Молитва Хрестового Походу (7) «Молитва за тих, хто відмовляється від Милосердя»

Вівторок, 22 листопада 2011 р. Божого, 20:00

Моя люба дорога дочко, Моє пришестя, щоб врятувати людство, ще раз, до Остаточного Суду, є настільки близьким. Моя радість поєднана з глибоким стражданням через ті душі, які відкинуть Моє Милосердя.

Ти, моя дочко, повинна боротися поряд з Моєю армією улюблених дітей Хреста, щоб врятувати ці душі. Це Молитва, яку вони повинні відмовляти, щоб благати про Милосердя для душ, які знаходяться в темряві.

«Ісусе, я прошу Тебе пробачити тих грішників настільки темних душею, які відмовляться від Світла Твого Милосердя. Прости їм Ісусе, я благаю Тебе, для того, щоб відкупити їх від гріхів, з яких їм так важко звільнитись. Заповни їхні серця Своїми Променями Милосердя і дай їм можливість повернутися до Твоєї кошари. Амінь.»

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.