• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

25. Перша Печать є відступництвом

Середа, 7 березня 2012 р. Божого, 15:40

Моя дорога улюблена дочко, розкажи Моїм дітям, що жодна людина не володіє знаннями і повноваженнями, щоб розкрити Істину, що міститься в Книзі Одкровення.

Незважаючи на те, наскільки вони можуть вважати  себе добре обізнаними, тільки Я, Ісус Христос, Спаситель і Відкупитель людства, є Тим, Хто має владу виявити світу те, що міститься в Книзі Істини.

Тільки Я, Агнець Божий, маю право виявити сучасному світу Правду, яка була надана Моєму учневі Йоану Богослову, інструментові Правди.

Перша Печать – це відступництво і воно буде спостерігатися не тільки серед невіруючих, але також і серед тих, які стверджують, що знають Мене, і тих, хто привселюдно заявляє про свою любов до Мене.

Це є час, коли правдива віра буде перекрученою, коли Моїм дітям буде представлена розмита доктрина, яка ображає Моє Вчення.

Я так скажу вам, діти: коли ви побачите нові фальшиві вірування і релігійні доктрини, тоді знатимете, що прийшов час на виявлення Першої Печаті.

Озирніться довкола. Що ви бачите? Релігії, які складають честь новим богам, про яких ви ніколи не чули. Релігії, оперті на наукову фантастику, які є нонсенсом і які позбавлені змісту.  Духові істоти, які не від цього світу, але які, як багато хто вірить, представляють Небесне Царство Мого Отця. Зверніть тепер на це увагу, бо ви живете у світі фантазій. Жодне з цих метафізичних переконань не представляє Істину.

Будь-яка доктрина, яка вчить ставити себе вище за інших, є доктриною, що походить від сатани.

Не слухайте. Відверніться від цього жорстокого обману. Ті, хто шукають фальшивих богів і присвячують своє життя їх обожнюванню, є втраченими для Мене.

Якщо ви не зупинитесь і не будете молитися до Мене за провідництво, Я не зможу вас врятувати.

Ви, і всі ті, хто свідомо відречетеся зараз від царя темряви, отримаєте Дар Розпізнання, якщо попросите Мене про це у цій Молитві Хрестового Походу (36).

Молитва Хрестового Походу (36)

Допоможи мені почитати Єдиного Істинного Бога

Ісусе, допоможи мені, бо я загубився і заплутався.

Я не знаю правди про життя після смерті.

Прости мене, якщо я образив Тебе, почитаючи фальшивих богів, які не є Істинним  Богом.

Спаси мене і допоможи мені ясно побачити Правду та вбережи мене від темряви моєї душі.

Допоможи мені увійти в Світло Твого Милосердя. Амінь.

Існує тільки один Бог – Отець, Син і Дух Святий в Трійці Святій Єдиний. Будь-які інші боги походять від сатани, незалежно від того, наскільки вони є привабливими за виглядом.

Прошу, не втрачайте своє Вічне Життя, обіцяючи свою вірність тим віруванням, які вшановують практики NewAge, включаючи в це Reiki, Yoga, медитацію New-Age, карти таро, ясновидіння, читання окультних матеріалів і спіритизм.

Повільно, але впевнено ці окультні практики приймаються не тільки вашим суспільством, а й католицькими і християнськими церквами.

Ці фальшиві релігійні доктрини поширюються зараз так швидко, що поглинають мільярди Божих дітей, які знаходять в них так багато фальшивої втіхи, що вже не визнають існування Єдиного Істинного Бога.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.