• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

244. Два розбійника на хресті

Четвер, 10 Листопада 2011 р. Божого, 15:30

Моя дорога улюблена дочко, коли Я вмирав на Хресті, двоє розбійників були поруч, вони теж були розп’яті в той же час.

Один попросив Мене пробачити йому його гріхи і був врятований. Інший цього не зробив. Замість цього він залишився глухим. Його впертість і відмова попросити Мого Милосердя означала, що він не міг бути врятований.

Те ж саме відбудеться під час Попередження. Деякі Мої діти визнають свої гріхи і визнають, що вони образили Мене. Вони, з усім смиренням, приймуть свою покуту і будуть врятовані. Вони увійдуть до Нового Раю в майбутній Ері Миру.

Тоді будуть ті, хто не буде приймати свої гріхи за те, чим вони є, гидотою в Очах Бога Вічного Отця.

Я надам цим душам достатньо часу, щоби покаялись, – таке велике Моє Милосердя. Моліться, щоб вони шукали покаяння, щоб вони теж могли бути врятовані. Я хочу, щоб всі Мої діти прийняли Мій великий Дар Милосердя. Я хочу, щоб всі ви увійшли у ворота Нового Раю.

Моліться, щоб затверділі душі пом’якшилися і прийняли Мою Руку Милосердя. Моліться, щоб вони дізналися, як стати смиренними в Моїх Очах.

Ваш Ісус

Відкупитель Людства

Bookmark the permalink.