• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

242. Тебе будуть ненавидіти в багатьох колах і боятися в інших

Понеділок, 7 листопада 2011 р. Божого, 20:50

Моя улюблена дочко, ти повинна послухати. В той час, як Мої пророцтва розгортаються і, коли Моє Святе Слово почне прийматися і його будуть слухати, ти повинна бути обережною. Тебе, Моя дочко, будуть ненавидіти в багатьох колах і боятися в інших.

Мої пророцтва, які будуть тобі дані, повинні забезпечити те, щоб не було жодних сумнівів в умах всіх Моїх дітей, що обіцянка вічного спасіння нарешті буде здійснена.

Моя дочко, ти будеш відчувати себе ізольованою, відкинутою, відчувати що тебе бояться і будеш жорстоко страждати в Моє Ім’я.

Без твоєї жертви Я не зміг би виконати Свою Обіцянку врятувати людство так, щоб кожній душі була дана можливість скористатися їхнім законним спадком.

Я закликаю Моїх священних слуг захистити тебе, Моя дочко, бо це буде їхній святий обов’язок. З часом, вони зрозуміють, яка їхня роль. Тим часом Я закликаю всіх Моїх дорогоцінних послідовників молитися за твій захист від злих сил, під керівництвом сатани, які хочуть знищити світ в своїх корисливих цілях.

Будьте сильними. Моліться про захист і просіть допомоги в Моєї Благословенної Матері в усі часи.

Ваш Ісус

Спаситель і Відкупитель людства

Bookmark the permalink.