• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

240. Бог Отець: Останній заклик до атеїстів

Субота, 5 листопада 2011 р. Божого, 13:00

Моя дочко, людству тепер буде показана Рука Мого Милосердя, оскільки прихід Мого Сина стає дуже близьким.

Всі ті замучені в сум’ятті душі, Я кажу вам, покладіться на Мене, Бога Отця. Я, Який Створив кожного з вас з Любов’ю і Співчуттям, хочу врятувати кожну Мою дорогоцінну дитину.

Я не хочу втрачати жодного з вас, включаючи тих, хто глумиться наді Мною. Підготуйтеся до Найбільшого Подарунку, який готується для вас. Я не дозволю сатані викрасти вас, якщо ви дозволите Мені. Я не можу змусити вас прийняти цей Акт Милосердя. Мене засмучує те, що багато хто з вас відмовиться від цієї Руки Мого Милосердя. Ви не будете достатньо сильними. Все ж таки, коли ви станете свідком Істини, коли вона відкриється вам під час Попередження, ви спробуєте схопитися за неї, як за рятувальний круг.

Ви повинні просити Мене про Силу, щоб дозволити Мені врятувати вас від вічного прокляття. Я звертають особливо до атеїстів, в останній раз. Не відкидайте Істину, коли вона буде вам доведена. Бо тоді, ви будете втрачені для Мене назавжди.

Бог Отець

Bookmark the permalink.