• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

24. Мій бідний святий Вікарій папа Бенедикт XVI буде відсторонений від Святого Престолу в Римі

Субота, 11 лютого 2012 р. Божого, 11:30

Моя ніжно улюблена дочко, війни поширюються по  всьому світі, і дуже скоро Рука Мого Отця втрутиться, щоб зупинити це зло.

Не бійся, оскільки плани по спасінню людства були завершені і вже не довго залишилося чекати, коли кожен з вас отримає Моє Велике Милосердя.

Ніколи не бійтеся роботи антихриста, бо ви, дорогі діти, маєте в собі силу, щоб послабити його вплив у світі через ваші молитви.

Незабаром деякі світові лідери будуть вбиті, а Мій бідний святий Вікарій папа Бенедикт XVI буде відсторонений від Святого Престолу в Римі*.

В минулому році, Моя дочко, Я розповів тобі про змову в коридорах Ватикану.

План по знищенню Мого святого Вікарія було таємно розроблено l7 березня 2011 року і все це має відбутись, бо так було передбачено.

Розповсюджуй зараз Моє Святе Слово в усіх куточках світу і організуй друковану версію Моїх Послань, щоб поширити їх серед багатьох країн настільки, наскільки це можливо.

Ти перебуваєш під Моїм проводом, так що маєш працювати якнайкраще. Попроси Мене в молитві, щоб Я надав тобі допомогу, і отримаєш її.

Твій Ісус

*Рівно через рік, 11 лютого 2013 року папа Бенедикт ХVІ оголосив про свій намір зректися Святого Престолу.

Bookmark the permalink.