• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

234. Діва Марія: Відкрийте свої серця до Істини

Субота, 29 жовтня 2011 р. Божого, 16:49

Моя дитино, ти завжди повинна молитися про Мій Захист. Тебе ведуть і ти повинна повністю довіритися Моєму улюбленому Синові.

Молися за навернення у всьому світі. Так багато загублених душ потребують твоїх молитов. Ніколи не забувай про це, незалежно від того, наскільки важким є для тебе цей шлях.

Дух лукавого покриває більшу частину людства так, як це ще не було раніше. Дії обманщика посилюються та душать Моїх дітей в усьому світі.

Навіть ті, хто сповідує свою вірність Моєму улюбленому Синові, залишаються глухими до Його прохань рятувати душі. Такими зарозумілими вони стали через гордість, вони забули, що Святе Слово Мого Сина – це єдине життя, яке їм потрібне. Молитва має життєво важливе значення в цей час. Ті, хто підносить себе в очах інших людей, коли проголошують Слово Мого дорогоцінного Сина, однак, відкидають Його заклик, – закрили свої серця до Істини.

Діти, ви повинні почути зараз Мого Сина, Ісуса Христа. Послухайте, що Він говорить вам. Святий Дух, якщо ви дозволите Йому, відкриє ваші серця до Істини, оскільки Він говорить з вами через ці Святі Послання.

Я плачу від горя, коли Я бачу, як Його Святе Слово сьогодні відкидається. Ті, хто засуджує Його, ви повинні зрозуміти, що Він приходить тепер не тільки для того, щоб врятувати вас. Він також приходить, щоб втішити вас в ці дні темряви. Якщо ви дійсно вірите, що Він Є Хлібом Життя, тоді дозвольте Йому пробудити ваш дух любові.

Моліться за навернення у всьому світі. Залишилось не так багато часу.

Ваша улюблена Мама

Марія, Цариця Неба і Землі

Bookmark the permalink.