• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

233. Найбільший напад на Мою Церкву від часу Моєї смерті на Хресті

Пятниця, 28 жовтня 2011 р. Божого, 22:40

Моя дорога улюблена дочко, віріність Моєї Церкви Мені, її улюбленому Спасителю, незабаром буде перевірена, до крайності. Моя Церква спала, і в своїй сплячці не підготувала себе до приходу антихриста. Він і його поплічники вже проникли в кожну щілину Церков Мого Отця по всьому світу.

Католицька церква є ціллю номер один для антихриста, і він не зупиниться, поки не запаморочить голову, принаймні, половини Моєї Церкви на цій землі. Такими непідготовленими є мої кардинали, єпископи та священики, що вони не помічають тонких змін, які відбуваються в їхніх власних рядах. Зовсім скоро поділ всередині Моєї Церкви стане по-справжньому очевидним.

Це найбільший напад на Мою Церкву від часу Моєї смерті на Хресті. Мої бідні улюблені слуги, багато з них є невинними маріонетками у владі темної сили, яка обережна, щоб не виявити себе.

Я прошу всіх Моїх слуг наполегливо молилися, щоб витримати ту гидоту, яка вже не за горами. Вони повинні молитися до Мене таким чином:

О Мій любий Ісусе, Я благаю про Твій захист і прошу Твого Милосердя, щоб вберегти моїх братів і сестер в Твоїй Церкві, від того, щоб вони не стали жертвами антихриста. Дай мені милості і захищай мене Своєю бронею Сили, щоб протистояти злим діям, які можуть здійснені в Твоє Святе Ім’я. Я прошу Твого Милосердя і обіцяю мою вірність Твоєму Святому Імені в усі часи.”

Виступіть, Мої священні слуги, проти цього зла і звіра, з рота якого будуть виходити ці непристойності і брехня.

Стежте за змінами в тому, як Моє Тіло і Кров буде освячено. Якщо слова зміняться, які заперечують існування Мого тіла в Святій Євхаристії, то ви повинні захищати Мою божественну обіцянку. Той, хто їсть Моє тіло і п’є Мою Кров матиме життя вічне.

Будьте сміливі, Мої священнослужителі. Моліться за силу яка вам буде потрібна, оскільки ваша віра і послух будуть перевірені до крайності.

Я люблю вас і захищаю вас завжди. Тільки ті з вас, хто покірний серцем і смиренний душою, отримають Мій святий захист.

Моліться за всіх Моїх священнослужителів у всьому світі, щоб вони не відмовлялися від Світла Істини на користь духа темряви, який скоро з’явиться в Моїй Церкві.

Ваш Спаситель і Захисник

Ісус Христос

Bookmark the permalink.