• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

232. Ви, Мої діти, благословенні, якщо ви страждаєте в Моє Ім’я

Четвер, 27 жовтня 2011 р. Божого, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, зростаюча кількість випробувань, які ти зараз переживаєш для Мене, є не випадковими. В той час, як сатана продовжує мучити тебе, думай тільки про душі які ти рятуєш через це страждання. Спробуй піднятися вище цих труднощів і думай про Мене весь час.

Молися до Моєї улюбленої Мами про захист, і відмовляй Святу Вервицю так часто, як можеш.

Важливо, щоб всі Мої послідовники просили про захист від обманщика, який чекає будь-якої можливості, щоб викликати сумніви в їхньому розумі.

Він та його демони є скрізь. Вони будуть використовувати будь-яку тактику, щоб викликати хаос у вашому житті. Знайте, що коли це відбувається, то вас торкнулося Моє Вчення, і ви тепер несете Мій Хрест.

Ніколи не бійтеся, діти, бо всі ви здатні вийти з цієї пустелі через Силу, яку зараз Я дарую кожному з вас, – Моїй армії. Ви здобудете перемогу над лукавим і його злодіяннями. Чим більше ви молитеся в єдності, тим більшою буде стіна броні. Жоден з Моїх дітей, які піддаються переслідуванням, як прямого результату праці для Мене, не може бути зачеплений лукавим.

Ви, Мої діти, благословенні, якщо ви страждаєте в Моє Ім’я, хоча вам буде важко зрозуміти це.

Ігноруйте такі глузування. Відверніться. Не реагуйте. Мовчіть. Моліться за силу. Я з вами.

Ваш улюблений Ісус Христос

Bookmark the permalink.