• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

229. Бог Отець: Ви маєте відмовитися від темряви і прийняти Світло

Вівторок, 25 Жовтня 2011 р. Божого, 15:30

Моя улюблена дочко, розкажи світу, що Я обіймаю всіх Моїх дітей в Своїх Руках. Все буде добре. Тепер все треба залишити в Моїх Святих Руках, як це і повинно бути.

Я велю, щоб Мій Син був знову посланий у світ, щоб врятувати людину від руйнівної дії гріха. Це Мій Божественний Акт Справедливості для вас, Моїх заповітних дітей, щоб Я міг повернути Моє Царство на землі.

Страх походить не від Мене. Страх походить від темряви. Коли боїтесь Мене, ви знаєте, що це темрява, що обгортає вашу душу, а не Моя Божественна Велич.

Для того, щоб бути частиною Мого Царства, ви маєте відмовитися від темряви і прийняти Світло. Це Світло в даний час дарується вам Божественним Актом Милосердя Мого Сина.

Моя любов до всіх вас, Мої діти, настільки велика, що Я буду використовувати всю Свою Владу, щоб відкупити душі в усьому світі. Моя Рука Справедливості впаде на ті душі, які відкидають Мене, але до тих пір, поки не будуть вичерпані всі зусилля, щоб об’єднати всіх Моїх дітей в усьому світі.

Царство Моєї Великої Слави відкриється світові найближчим часом. Жоден з вас, діти, не захочете відмовитися від Мого Славного Царства, яке буде панувати в Новій Ері Миру на землі.

Моліться за тих, кому буде важко прийняти Правду.

Бог Отець Всемогутній

Bookmark the permalink.