• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

221. Я не можу змусити людей навернутися або повернутися назад

Субота, 15 жовтня 2011 р. Божого, 19:00

Моя дорога люблена дочко, оскільки все більше людей чує Моє Слово, Моя Любов проникне в їхні душі, як тільки вони прочитають Мої Послання. Я буду говорити з їхніми душами і пробуджу їх зі сну для того, щоб об’єднати їх зі Мною, щоб Я міг врятувати душі скрізь. Кількісна перевага допоможе Мені досягти спасіння душ в такому великому масштабі.

Через вільну волю, що надана людині як Дар від Мого Отця, Я не можу змусити людей навернутися або повернутися до віри в Бога Отця. Це має бути їхнє власне рішення. Молитва поширить навернення. Це Я вам обіцяю. Тільки подумайте про Подарунок, який чекає на душі, коли ви, Мої діти, молитеся за них.

Хіба ви не знаєте про силу молитви? Молитва, сказана спільнотою людей в подяку Моєму Отцю і в спокуту за свої гріхи, може врятувати світ. Таку силу вона має. Ніколи раніше Я не закликав вас до ваших молитов, які повинні походити з ваших вуст і з щедрістю серця для запеклих грішників у всьому світі. Мені потрібні ваші молитви. Без ваших молитов ці бідні душі можуть бути не врятовані, тому що багато з них перебувають в такій темряві, що вплив Попередження буде мати малий ефект. Ви, Мої заповітні улюблені діти, ви всі є грішники, багато з яких роблять все можливе, щоб показати Мені свою любов, невже ви не усвідомлюєте, що Я надіюсь так сильно, що ви складете Мені компанію. Приєднайтеся до Мене в Лоні Мого Найсвятішого Серця і просіть Мене про милості, щоб врятувати ваших братів і сестер.

Я врятую мільйони душ, коли ви присвятите свій час, щоб молитися Вервицю до Божого Милосердя.

Це той час, коли молитва Божого Милосердя буде найбільш ефективною. Будьте щедрі серцем, розумом, тілом і душею. Відкиньте будь-які сумніви в сторону. Дозвольте Мені, вашому Ісусові, піднести вас, щоб привести ваc і всіх тих, за кого ви молитеся, до Мого вічного життя.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.