• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

212. Глобальні групи під управлінням антихриста

Середа, 5 жовтня 2011 р. Божого, 21:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я задоволений тим, як ти збільшила кількість годин для Мене в Адорації. Це добре, тому що Моя благодать, яка дається тобі під час цього особливого часу, зміцнить твою волю для поширення Моїх Послань ще більше.

Тепер, коли більше Моїх дітей усвідомлюють, що атмосфера в світі, як політично, так і економічно, змінилася поза межами їх розуміння, вони скоро побачать Правду. Світові лідери, про яких Я кажу, хто через боягузтво ховаються там, де ви не можете бачити їх, посилюють свої плани щодо світового панування.

Вони створюють армії, зброю і отруйні речовини, все з однією метою – щоб знищити Моїх дітей. Теорії змови постійно осуджують, коли ті проникливі оглядачі публікують правду. Бо ви повинні зрозуміти, настільки сильні ці групи, які об’єднані під одним єдиним фасадом благополуччя, що вони можуть вплинути на правду і приховати її від очей громадськості.

Прийміть те, діти, що зла група піднімається в боротьбі проти Моїх власних послідовників і лідерів церкви. Їм навіть вдалося проникнути в Мою Церкву зсередини. Їхня отрута виливається наче ріка, яка тече і фонтанує в усі сторони. Існує план, щоб не тільки обдурити вас, але й щоб завербувати вас до їхнього способу мислення. Зовні здаватиметься, що вони запропонують світові порятунок у вигляді гуманітарної діяльності. Їх творчі рішення, щоб полегшити життя для вас, будуть в формі об’єднання ваших грошей, їжі, здоров’я, добробуту та вашої релігії, як одне ціле, все під одним управлінням, управлінням антихриста.

Будь ласка, відкидайте спроби цих злих людей втягнути вас, Моїх невинний дітей, в їхній злий план. Вони хочуть щоб ви, через вашу власну згоду, відкинули Бога, Мого Всемогутнього Отця. Як тільки вони будуть контролювати вас, ви будете втрачені. Вони будуть контролювати те, що ви їсте, в яких релігійних практиках ви берете участь, і медицину, якою вони будуть вас забепечувати.

Моліться, моліться Богу Отцю, щоб зупинити їх нечестиві звірства тепер і просіть Його відкупити їхні душі під час Попередження. Незалежно від того, які є підступні їхні плани, вони потребують ваших молитов найбільше. Вони маріонетки сатани, бідні введені в оману душі, і в багатьох випадках не знають, що вони роблять або чиї накази вони виконують.

Моліться Вервицю до Мого Божого Милосердя за ці душі, щодня, якщо можете, так довго, як ви можете. Допоможіть Мені врятувати їх.

Ваш Ісус

 

Bookmark the permalink.