• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

209. Радійте, коли небо буде вибухати, бо ви будете знати, що Я йду

Неділя, 2 жовтня 2011 р. Божого, 15:00

Моя дорога улюблена дочко, погодні умови зараз змінюються, як ще одна ознака того, що часи скоро зміняться. Відбудуться й інші зміни. Сонце почне пульсувати і обертатись перед світом, оскільки він буде готуватися до Попередження.

Спочатку з’явиться Мій Хрест. Вони будуть шоковані, але це буде дано як знак, щоб ви можгли підготувати свої душі і попросити спокутування за гріхи, які ви зробили. Зроблячи це, ви не будете страждати під час Попередження.

Моліться, моліться, моліться, Мої послідовники в усьому світі. Радійте, коли небо буде вибухати, тому що ви будете знати, що Я справді приходжу в світ. Нарешті людство не зможе заперечувати Мене. Моя Любов буде випромінюватися в кожному куточку світу, коли Я намагатимусь притягнути всі душі в усьому світі.

Настільки несподіваною буде Ця Подія, що світ зупиниться у великому потрясінні. Коли вони повільно приходитимуть в себе, багато хто все ще будуть не впевнені в тому, що сталося. Коли Я прийду, також прийде сатана і демони з пекла, які будуть намагатися поглинути душі Моїх дітей. Ось чому Я повинен закликати всіх вас окропити ваші будинки святою водою і мати освячені свічки всюди. Ви повинні захищати себе.

Напередодні, Я прошу вас про наступне. Моліться за всіх тих, хто не знайде в собі сили прийняти Істину Мого Вчення. Моліться особливо за тих, які йдуть на неймовірні зусилля, щоб відхилити Мене, хоча вони знають про Моє Розп’яття для їхнього спасіння.

Пам’ятайте, що Я помер за всіх вас до єдиного, щоб врятувати вас. Пам’ятайте, що цього разу Я знову приходжу, щоб спасти вас, кожного з вас. Жодного Я не виключаю.

Тепер це ваша можливість, діти, бути забезпеченими місцем в Новій Ері Миру на землі. Чому ви б не хотіли бути частиною цього? Чому хтось свідомо вибрав би глибини Пекла, замість Цього Великого Подарунку?

Радійте. Моліться, дякуйте Богу Отцю за це Велике Попередження. Прийміть Цей Подарунок з любов’ю і радістю у ваших серцях.

Ваш Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.