• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

207. Для зачерствілих душ Попередження не буде легким

П’ятниця, 30 вересня 2011 р. Божого, 21:15

Моя ніжно улюблена дочко, Моє завдання навернути душі зараз зростає в інтенсивності.

Будь ласка, попередь стількох, скільки ти зможеш, щоб вони підготували свої душі перед Попередженням.

Повідом всім тим священикам, монахиням, єпископам та іншим конфесіям, які вірять в Мого Вічного Отця, щоб слухали Моє Слово. Так багато Моїх дітей в такій темряві, що Світло Моєї Божественної Слави завдасть болю їхнім душам. Вони відчують справжню біль, тому що не зможуть витримати цей Великий Акт Мого Милосердя.

Деякі люди посміхаються, потішаючись з цих Святих Послань. Це засмучує Мене. Не тому, що вони не вірять в те, що Я говорю до них таким чином, а тому, що вони не хочуть вірити в Мене. Всі ті з вас, хто турбується про своїх близьких, будь ласка, моліться, щоб очищення, з яким вони зіткнуться під час Попередження, нарешті, привело їх до Мого Серця.

Я прошу, щоб всі Мої послідовники зараз захистили себе від сатани. Вони повинні окропити кожен куточок свого будинку святою водою, носити Бенедиктинський хрест і близько тримати біля себе Вервицю. Моліться також до Святого Архангела Михаїла.

Сатана і його армія послідовників зроблять все, щоб переконати вас, що це не Я, хто говорить. Сатана і його демони почнуть мучити вас і посіють страшні сумніви у вашому розумі. Ви, Мої діти, може зупинити його, дотримуючись Моїх вказівок. На жаль, він викривить думки слабких душ до повної відмови від Мене.

Для зачерствілих душ Попередження не буде легким. Вони будуть сперечатися про те, як вони образили Мене. Навіть палаючий вогонь пекла, який вони будуть відчувати протягом Попередження, не знищть всіх їхніх сумнівів щодо Мого Існування.

Багато хто буде поширювати брехню про Попередження після того, як воно відбудеться. Вони, язичники, які є рабами сатани, створять брехню, яку будуть поширювати всюди. Будуть висунуті наукові аргументи, щоб пояснити цю Подію. Вони не хочуть чути Правду. Ви повинні за них молитися. Таку сильну владу має сатана, над світом, що Моє Ім’я не буде вимовлятися публічно. Розмови про Моє Існування на землі будуть вважати незручною темою для спілкування.

Моє Ім’я сьогодні використовується, в основному, за рахунок використання в лайці або гірше, через необережне слово, коли проклинають. Але почуйте Мене зараз. Моє Ім’я буде почуте і прийняте ще раз після Попередження тими, хто навернеться. Тоді Моє Ім’я буде використовуватись коли вони, Мої діти, молитимуться до Мене.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.