• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

206. Наслідки Попередження

Четвер, 29 вересня 2011 р. Божого, 20:45

Моя ніжно улюблена дочко, оскільки Попередження наближається, прошу попроси Моїх улюблених послідовників молитися і радіти з вдячністю за Велике Милосердя, яке Мій Вічний Отець подарував людству.

Саме завдяки цьому Славному Акту Чистої Любові, більшість людства може бути врятована, щоб насолоджуватись Ерою Миру на землі. Будьте вдячні, що ви живете в ці часи, бо мільйони з вас будуть врятовані, в іншому випадку ви б ніколи не ввійшли у Ворота Царства Небесного.

Підготовка завершена. Забезпечте свої будинки освяченими свічками, запасом води і їжі, щоб протриматися декілька тижнів. Наслідки будуть важкими, але ви не повинні боятися.

Замість цього відчуйте заспокоєння, бо страждання мають бути запропоновані в подяку за вічне життя, яке зараз надається Моїм дорогоцінним душам, які приймають цей великий Дар.

Будьте в мирі. Довіряйте Мені, пам’ятайте – Я ваш Спаситель, і пропоную цим вірним душам захист кожної миті. Я йду з вами. Я веду вас. Я тримаю ваші руки з ніжною Любов’ю. Ви – Мої, і Я ніколи не відпущу вас з Мого Святого Серця. Ви, Мої послідовники, оточені милостями, які вам потрібні, щоб пережити Попередження.

Ваш улюблений Ісус

Спаситель і Відкупитель всього людства

Bookmark the permalink.