• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

205. Бог Отець: Дні сатани майже закінчились на цій землі

Четвер, 29 вересня 2011 р. Божого, 20:15

Я Альфа і Омега. Я Бог Отець.

Моя улюблена дочко, наближається час для того, щоб світ засвідчив Милосердя, яке буде показане людству Моїм дорогоцінним Сином Ісусом Христом.

Багато сил зла кишать в цих загублених душах, які платять вірністю обманщику, сатані. Вони теж готові до Попередження і самонадіяно вірять, що влада, обіцяна їм сатаною, буде направляти їх до нового, світського раю, створеного ними. Це найбільша брехня, скоєна сатаною, на яку вони піддалися.

Їхня душевна темрява означає, що їх серця не покажуть ніякої пощади тим, хто вірить в Мене, Бога, Творця всього сущого. Проте влада, яку вони мають, зараз слабша.

Дні сатани майже закінчились на цій землі. Але він, сатана, не заспокоїться, поки не заволодіє мільйонами цих заблукалих і обманутих душ. Молися за них, Моя дочко, бо вони безцільні. Вони розділені і через свою паніку будуть намагатися робити все можливе, щоб контролювати Моїх дітей через їх світське майно.

Тепер послухайте Моє Слово. Людство не має влади. Єдина сила буде через молитву, яка є бронею проти цих злих людей.

Вони, ті хто в смертному гріху, образили Мене і Моє Дорогоцінне Творіння, і за це вони будуть страждати. Так багато подій зараз розгорнеться перед очима невіруючого світу. Так, що багато Моїх дітей будуть збиті з пантелику і приголомшені, коли відчують страждання чистилища і пекла.

Всі грішники під час і після Попередження будуть переживатимуть те, що переживали б, якби померли. Ті, хто в гріху, зазнають того ж самого пекучого очищення, яке терплять душі в чистилищі, які чекають входу в Моє Славне Царство. Ті, хто в смертному гріху, будуть відчувати глибокий відчай і морок пекельного вогню. Це страждання не буде тривати занадто довго, і тоді вони знову відчують той світ, який вони знали перед Попередженням.

Цей світ буде дуже відрізняється від того, що був раніше. Бо нарешті їхні очі відкриються до Істини Раю, пекла і чистилища. Потім вони повинні будуть обрати шлях, яким вони хочуть слідувати. Ти могла б подумати, Моя дочко, що вони будуть йти шляхом до Моєї Божественної Любові і Співчуття, але це не буде так, у випадку такої великої кількісті запеклих грішників. Вони будуть настільки заражені фальшивими, порожніми обіцянками, які дав їм обманщик, що повернуться назад, щоб слідувати його вказівкам. Вони будуть битися, боротися і через вплив демонів, випущених сатаною і звільнених з глибин пекла, дозволять втягнути свої душі в його злий план світового панування.

Це – термінове звернення, щоб закликати всіх вас шукати спокутування від всього серця, за ваше свавільне життя. У вас є час, щоб зробити це, але зробіть це якомога швидше.

Підготуйтеся просити про Милосердя. Я люблю всіх Своїх дітей.

Велика Подія є для блага всіх Моїх дітей. Отже, замість страху, дозвольте Моїй Любові огорнути вас, щоб зміцнити вас. Таким чином, ви витримаєте ті стражданя, які попереду.

Ваш Люблячий Вічний Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.